Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i  darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 3299,00zł 3499,00zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Promocja
Nowość
W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące

Opis

Miraqua Yota -  innowacyjność bez podłączania do sieci!

Miraqua YOTA to wyjątkowy dystrybutor wody, który nie wymaga podłączenia do sieci wodnej, dzięki czemu można go z łatwością umieścić w dowolnym miejscu. To urządzenie to nie tylko doskonałe rozwiązanie do biur, poczekalni i sal konferencyjnych, ale również idealne dla domów, gdzie podłączenie do bieżącej wody jest utrudnione. Dystrybutor wyposażony jest w zbiornik który napełniamy wodą z kranu podobnie jak w ekspresach do kawy.

Urządzenie wyposażone jest filtr odwróconą osmozą, co gwarantuje jej najwyższą jakość oraz najlepszy smak.

Dystrybutor oferuje wodę w trzech różnych wariantach: schłodzoną, w temperaturze pokojowej oraz ciepłą. Dzięki temu każdy może cieszyć się ulubionym napojem w odpowiedniej dla siebie temperaturze.

Wyświetlacz wbudowany w urządzenie jest intuicyjny i nie sprawia żadnemu użytkownikowi problemu z obsługą . Urządzenie posiada automatyczny tryb uśpienia po godzinie bezczynności, dzięki czemu nie musimy się martwić sterowaniem, włączaniem czy wyłączaniem.

Elementem opcjonalnym w urządzeniu jest dobór mineralizatora (wkład CF z mineralizacją), który wzbogaci przefiltrowaną wodę o niezbędne minerały. 

MIRAQUA YOTA DYSTRYBUTOR WODY Z FILTREM ODWRÓCONEJ OSMOZY


Dystrybutor wody z filtrem odwróconej osmozy

Zaawansowana filtracja oraz sterylizacja UV-C sprawiają, że woda jest smaczna i w pełni bezpieczna do picia - nawet dla najmłodszych członków rodziny. Filtracja składa się z 3-stopniowego procesu oczyszczania za pomocą odwróconej osmozy i filtracji węglowej. Dystrybutor Yota mineralizuje, grzeje i chłodzi wodę - ogromnym atutem jest dodatkowe wzbogacanie filtrowanej wody w wodór. Cechą główną, która wpływa na wielofunkcyjność dystrybutora Yota jest możliwość uzyskania wody aż w 6 różnych temperaturach i 2 objętościach. Dzięki dystrybutorowi w zaledwie 3 sekundy otrzymasz gorącą wodę! W szybkim czasie zaparz kawę, herbatę, podgrzewaj mleko dla dziecka lub sporządzaj ochładzające lemoniady kiedy chcesz!

Dodatkowo dystrybutor posiada funkcję inteligentnego czyszczenia. YOTA wyposażony został w łatwy do opróżnienia i napełnienia zbiornik. Jeśli chcesz możesz dobrać do urządzenia funkcję mineralizacji. 

MIRAQUA YOTA nw wprost


Woda dla całej rodziny

Codziennie pijemy 1,5-2 litry wody - sprawia to, że woda jest najistotniejszym składnikiem naszej diety. Musimy zadbać o to by pita przez nas woda była wolna od zanieczyszczeń. Dystrybutor Miraqua Yota zadba o stałe dostarczanie całej rodzinie przefiltrowanej, wzbogaconej w wodór i świeżej wody. Urządzenie oferuje wodę aż w 6 różnych temperaturach i 2 objętościach. W szybkim czasie możesz zrobić herbatę lub podgrzać mleko dla dziecka.

Dodatkowo blokada gorącej wody pozwoli Ci uchronić najmłodszych członków rodziny przed ewentualnym poparzeniem.

MIRAQUA YOTA rodzina


Woda na wiele sposobów

Z dystrybutorem Miraqua Yota możesz korzystać z wody aż w 6 różnych temperaturach i 2 objętościach. Dystrybutor posiada na panelu sterującym aż 6 ikon przeznaczonych do różnych napojów. Wystarczy jeden przycisk żeby otrzymać swoje ulubione picie zachowane w idealnej temperaturze - takiej jak chcemy. Jeśli jesteś fanem herbaty z miodem, cytryną czy naturalnymi sokami nie musisz się martwić o usunięcie składników odżywczych pod wpływem zbyt wysokiej temperatury.

Dystrybutor dostarczy wodę w temperaturze odpowiedniej do zaparzenia ale sprawi, że składniki odżywcze nadal będą obecne w napoju. Teraz przygotowanie takich napojów jak lemoniada, kawa czy herbata będzie bajecznie proste i szybkie.

MIRAQUA YOTA temperatury


Ultraszybkie podgrzewanie wody

Przygotuj swój gorący napój w mniej niż 3 sekundy. System podgrzewania wody w urządzeniu działa ultraszybko i skutecznie. Dystrybutor Yota podgrzewa wodę za pomocą specjalnego rdzenia z uszlachetnionej stali. Dzięki tej technologii ciepło szybko przenika do każdej cząstki wody, dzięki czemu proces jej podgrzania trwa zaledwie 3 sekundy. Nie musisz się martwić czekaniem na podgrzanie wody lub jej brak w urządzeniu - ciepła woda jest dostępna na bieżąco, nie ma konieczności jej wcześniejszego podgrzania lub kolejnego odgrzewania, co miałoby negatywny wpływ na jakość wody. Jedyne o czym musisz pamiętać to o dolewaniu świeżej wody do zbiornika i to wszystko!

MIRAQUA YOTA wewnątrz urządzenia


3-stopniowa filtracja i łatwa wymiana filtrów

Dzięki odpowiednim filtrom woda będzie wolna od bakterii, osadów, rdzy i innych niebezpiecznych zanieczyszczeń. Filtracja w dystrybutorze Yota odbywa się na bardzo zaawansowanym 3-stopniowym poziomie. Woda przechodzi przez filtr węglowy, filtr odwróconej osmozy oraz filtr kompozytowy z włókna węglowego. Wymiana filtrów jest bardzo prosta – w celu demontażu filtra wystarczy podnieść pokrywę urządzenia i obrócić wybrany filtr w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, natomiast aby zamontować nowy filtr, należy obrócić go zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Urządzenie poinformuje nas o zużyciu poszczególnych filtrów.

MIRAQUA YOTA 3 filtry


Woda wolna od wszelkich zanieczyszczeń w tym bakterii

Przekonaj się sam o skutecznej filtracji urządzenia i o tym jakie zanieczyszczenia są eliminowane z dystrybuowanej wody:

MIRAQUA YOTA filtr 1

MIRAQUA YOTA filtr 2

MIRAQUA YOTA filtr 3


Sterylizacja lampą UV-C

Urządzenie posiada wbudowaną lampę UV-C, która działa bakteriobójczo, bakteriostatycznie i sprawia, że woda staje się całkowicie bezpieczna do spożycia - nie przekracza normy poziomu chemicznego zapotrzebowania w tlen. Sterylizacja wspiera cały proces filtracji i zwiększa jej skuteczność. Ze sterylizacją UV-C każdy użytkownik może być pewien, że pije krystalicznie czystą wodę.

MIRAQUA YOTA sterylizacja z wirusów


Membrana protonowymienna- woda wzbogacana wodorem

Miraqua YOTA wzbogaca wodę w wodór - robi to za pomocą procesu elektrolizy z użyciem elektrolitu polimerowego czwartej generacji. Wodorowanie sprawia, że organizm lepiej przyswaja pobieraną wodę i na dłużej zatrzymuje ją w komórkach. Dzięki temu jesteś stale nawodniony. Dodatkowo wodór jest bardzo skutecznym antyoksydantem. Neutralizuje wolne rodniki, działa regenerująco na komórki i posiada właściwości przeciwzapalne. Wodór wytwarzany jest w urządzeniu przez cały czas, w odpowiednich ilościach. Dzięki zastosowaniu membrany protonowymiennej obustronnie powlekanej platyną, na której dokonuje się rozdział wodoru i tlenu, uzyskiwany wodór jest czysty i najwyższej jakości. 

MIRAQUA YOTA warstwy filtrów


Bajecznie prosta obsługa

Urządzenie posiada podświetlane przyciski dotykowe - każdy przycisk po prawej stronie urządzenia odpowiada określonej temperaturze dystrybutowanej wody. Ikona Lock służy do uruchomienia blokady rodzicielskiej.  Lewa strona dystrybutora jest odpowiedzialna za wskaźnik wyczerpania filtrów, reset czy włączanie i wyłączanie.  Przycisk Wash jest funkcją czyszczenia filtra. Czyszczenie należy przeprowadzić przy pierwszym użyciu, po wymianie filtra lub gdy urządzenie nie było używane przez długi czas. Ikony Fresh Water i No Water odpowiadają za konieczność dolania świeżej wody oraz konieczność poczekania aż proces filtracji się zakończy. Sam się przekonaj jak prosta i intuicyjna jest obsługa dystrybutora Yota:

MIRAQUA YOTA wyświetlacz


Pożegnaj plastik - bądź EKO

Kupowanie wody w plastikowych butelkach przyczynia się do wzrostu produkcji i zużycia plastiku, co z kolei zwiększa ilość mikroplastiku w środowisku. Po spożyciu wody z takiej butelki, plastik może ulec degradacji, tworząc mikroplastik, który następnie może przedostać się do wód środowiskowych i ostatecznie do łańcucha pokarmowego.

4000 1,5L butelek generuje aż 200kg plastiku rocznie! Przekłada się to na rosnące zanieczyszczenie środowiska jak i przyjmowanie do swojego organizmu dużych ilości mikroplastiku.

Osoby, które spożywają wodę z plastikowych butelek, mogą być narażone na szkodliwe substancje chemiczne obecne w plastiku, co może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych. Wybierz filtr do wody i już nigdy nie martw się plastikiem. Nie tylko jest to opłacalne i oszczędne ale też przyczynisz się do #walkizplastikiem.

infografika z zużyciem plastiku


Dlaczego dystrybutor Miraqua Yota?

 Intuicyjne przyciski, nowoczesne podświetlenia oraz solidny materiał wykonania sprawiają, że Yota jest nowoczesnym urządzeniem, które będzie nam towarzyszyło przez lata:

MIRAQUA YOTA korzyści 1

MIRAQUA YOTA


Kompaktowa i przemyślana konstrukcja

Dystrybutor Yota nie tylko atrakcyjnie się prezentuje ale również jego budowa sprosta każdemu użytkownikowi. Intuicyjne przyciski, nowoczesne podświetlenia oraz solidny materiał wykonania sprawiają, że Yota jest nowoczesnym urządzeniem, które będzie nam towarzyszyło przez lata. Nie musisz obawiać się o wyciek wody - urządzenie posiada kolektor wodny, który zwiększa wydajność i niezawodność pracy.

MIRAQUA YOTA wymiary


Wariant z podłączeniem do wody sieciowej

Oferujemy również opcję dystrybutora Miraqua Delta bez zbiornika, który może być bezpośrednio podłączony do miejskiej sieci wodociągowej. Ten innowacyjny model zapewnia nieprzerwany dostęp do czystej, świeżej wody, eliminując potrzebę przechowywania wody w zbiorniku.

Dystrybutor bez zbiornika jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują stałego dostępu do wody bez konieczności martwienia się o opróżnienie zbiornika. Dzięki połączeniu z miejską siecią wodociągową, użytkownicy mogą cieszyć się nieograniczonym dostępem do świeżej wody, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie zarówno dla biur, jak i przestrzeni publicznych.

MIRAQUA Delta wariant bez zbiornika


Seria Miraqua

Miraqua Yota jest innowacyjnym dystrybutorem do wody, który wykorzystuje technologię odwróconej osmozy. Jeśli zaciekawił Cię produkt warto poznać też drugi model z serii - Miraqua Alfa:

Miraqua Alfa

Opus Miraqua Yota
MODEL Alfa Yota
WYDAJNOŚĆ NA DOBĘ 132L 132L
CZUJNIKI jakość wody, żywotność wkładów jakość wody, żywotność wkładów
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NA WODĘ 2L 6L
RODZAJE WODY gorąca, temperatura pokojowa gorąca, temperatura pokojowa, zimna
TYP FILTRACJI odwrócona osmoza odwrócona osmoza
DOTYKOWY WYŚWIETLACZ tak tak
STERYLIZACJA UV-C nie tak
BLOKADA RODZICIELSKA tak tak
WAGA URZĄDZENIA 7,3kg 11kg
WYMIARY 20x45x38,7cm 24x47,5x43cm


Wideo

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

Miraqua Yota dystrybutor wody z filtrem odwróconej osmozy
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 3299,00zł 3499,00zł
Dodaj do koszyka