Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Borg&Overstrom U2 to elegancki dystrybutor wody dedykowany nie tylko firmom, ale również lokalom gastronomicznym. Składa się z designersko i ergonomicznie zaprojektowanego kranu oraz jednostki podblatowej, która dzięki małym rozmiarom zmieści się nawet w bardzo ciasnych przestrzeniach. Brak dodatkowej butli na wodę gwarantuje, że korzystanie z dystrybutora jest higieniczne i zdrowe oraz pozwala umieścić jednostkę filtrującą w dyskretnym miejscu. Dystrybutor dostarcza nam wodę w trzech wydaniach:

  1. schłodzoną (nawet do 80l/h),
  2. w temperaturze pokojowej,
  3. gazowaną.

Dystrybutor został zaprojektowany nie tylko w sposób ergonomiczny i wygodny, ale również bardzo estetyczny. Jednostka zasilająca może zostać dyskretnie ukryta, a widoczny kran prezentuje się niezwykle profesjonalnie i elegancko.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom U2 - ergonomiczny kran

Unikalny system sprężania gazu (w wariancie z wodą gazowaną) sprawia, że bąbelki w napoju utrzymują się dużo dłużej, niż w przypadku korzystania z klasycznych saturatorów i mają przyjemny smak. Dzięki dystrybutorowi U2 można zapomnieć o plastikowych butlach i zbiornikach z wodą. Borg&Overstrom U2 jest niezwykle prosty w obsłudze i w połączeniu z filtrami 3M zapewnia łatwy, stały dostęp do krystalicznie czystej wody.

Dystrybutor bezbutlowy Borg&Overstrom U2

Model U2, tak jak wszystkie dystrybutory marki Borg&Overstrom, nie korzysta z dodatkowych butli na wodę. Podłącza się go bezpośrednio do sieci wodociągowej razem ze specjalnymi filtrami 3M. W ten sposób dostarcza nam czystą, zdrową i smaczną wodę, jednocześnie uwalniając nas od problemów z magazynowaniem butli oraz organizowaniem dostaw. Ponadto, w klasycznych dystrybutorach butlowych zbiorniki z wodą często wymieniane są zbyt rzadko, co sprzyja rozwojowi bakterii. W dystrybutorze U2 zastosowano innowacyjny system Direct Chill, który chłodzi wodę na bieżąco i zapobiega w ten sposób rozwojowi drobnoustrojów.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom U2 w kuchni

Czysta woda dzięki filtrom 3M

Wielostopniowy filtr marki 3M podłącza się do sieci wodociągowej. Stanowi on przyjazny dla środowiska sposób na dostarczenie czystej, świeżej i smacznej wody do picia. Usuwa kamień, ołów i inne zanieczyszczenia mechaniczne, redukuje m.in. chlor, benzen, toksafen, dichlorobenzen. Zapewnia najwyższą jakość wody oraz wygodę stosowania. Produkt posiada atest PZH.

Prosta obsługa dystrybutora wody Borg&Overstrom U2

Borg&Overstrom U2 jest prawdopodobnie najprostszym w obsłudze dystrybutorem na rynku. Nie posiada nawet żadnego panelu sterowania ani przycisków. Duży, srebrny kran posiada trzy dźwignie, a każda z nich służy do nalewania innego rodzaju wody - jedna dla wody schłodzonej, jedna dla gazowanej i jedna dla wody w temperaturze pokojowej. Kran jest na tyle wysoki, że pozwala nalać wody bezpośrednio do dużej szklanki, karafki, kufla lub innego naczynia. Dystrybutor podaje do 40 litrów schłodzonej wody na godzinę przy temperaturze 2-3°C oraz do 80 litrów przy temperaturze wody schłodzonej 6-8°C, przy stałym i stosunkowo niskim zużyciu energii.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B5 - woda dla firmy

Najbardziej higieniczny dystrybutor wody Borg&Overstrom U2

Wszystkie dystrybutory do wody Borg&Overstrom są projektowane w taki sposób, aby ograniczyć do minimum rozwój bakterii i innych patogenów. Urządzenie przechodzi specjalną procedurę sanityzacji, która gwarantuje bezpieczeństwo i higienę użytkowania dystrybutora. W końcowej fazie testów jakości, wszystkie dozowniki przechodzą przez unikalny proces Sterizen™, czyli system gruntownego oczyszczenia przeciwdrobnoustrojowego. Tylko urządzenia Borg&Overström posiadają laboratoryjne certyfikaty potwierdzające, że podczas opuszczania fabryki w 99,999% nie zawierają bakterii.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom - woda dla firmy

Czym dystrybutor Borg&Overstrom U2 wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Dystrybutor wody Borg&Overstrom U2 to jedna z najlepiej prezentujących się jednostek tego typu na rynku. Głównym powodem jest możliwość schowania większej części urządzenia w dyskretnym miejscu. Widoczny jest wyłącznie srebrny, designerski kran. Dzięki bezpośredniemu podłączeniu do wody wodociągowej oraz filtracji 3M w cenie, możemy cieszyć się zdrową, czystą i smaczną wodą w każdej chwili. Duża przestrzeń dozowania pod kranem pozwala nalewać wodę bezpośrednio do dużych naczyń. Wszystkie te cechy sprawiają, że model U2 sprawdzi się doskonale nie tylko w biurach i firmach, ale również wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych.

Uwaga! Woda zasilająca urządzenie, powinna mieć maksymalnie 10°d (stopni niemieckich, około 180 mg CaCO3). W przypadku twardszej wody zalecane jest użycie zmiękczacza wody na wejściu głównym do budynku lub wkładu zmiękczającego wodę na dopływie wody do urządzenia.

Zobacz pełny opis +
Borg&Overstrom U2 dystrybutor wolnostojący
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 22900,00zł