Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

 Borg&Overstrom T2 - nowoczesny dystrybutor wody do biura, gastronomii i domu

Borg&Overstrom T2 jest nowoczesnym i wydajnym dystrybutorem - dostarcza aż do 80 litrów wody schłodzonej i gazowanej na godzinę! Ogromnym atrybutem jest jego ponadczasowy i minimalistyczny wygląd, który będzie idealnym uzupełnieniem estetycznym każdej przestrzeni. Kran jest połączony z super kompaktowym modułem przetwarzania wody ProCore+. Dzięki temu zyskasz nieograniczony dostęp do wody w 3 wariantach - w temperaturze pokojowej, schłodzonej oraz gazowanej!


Idealny do różnego rodzaju przestrzeni

Dystrybutor wody T2 jest urządzeniem bardzo uniwersalnym. Dostarczy wodę w 3 wariantach poprzez nowoczesny kran T2 oraz kompaktowy moduł ProCore+, który bez problemu zmieści się w szafce pod wlewką. Duża wydajność (do 80 litrów wody na godzinę), kompaktowy rozmiar oraz ponadczasowy wygląd sprawiają, że dystrybutor sprawdzi się świetnie w biurze, lokalu gastronomicznym, domku jednorodzinnym lub nawet w mieszkaniu! Oprócz uatrakcyjnienia estetycznego przestrzeni, w której dystrybutor będzie się znajdował to zyskasz również nieograniczony dostęp do ulubionego rodzaju wody. 


Prosta obsługa urządzenia

Dystrybutor T2 jest bajecznie prosty w obsłudze - kran dostarczający wodę posiada intuicyjny panel sterujący posiadający dotykowe przyciski odpowiadające wariantom wody. Urządzenie dostarcza wodę gazowana, schłodzoną oraz w temperaturze pokojowej zatem na panelu znajdziemy 3 przyciski. Wystarczy nacisnąć wybrany wariant i otrzymasz swój ulubiony rodzaj wody. Za wysoką wydajność urządzenia odpowiada podblatowy moduł ProCore+, który jest sercem dystrybutora i zwiększa jego wydajność. 


Nowoczesny design

Dystrybutor T2 może pochwalić się ponadczasowym i nowoczesnym wyglądem. Kran T2 tak samo jak jednostka podblatowa zachowują minimalistyczny wygląd, który jest świetnym uzupełnieniem estetycznym każdej przestrzeni. Panel sterujący posiada 3 podświetlane na biało dotykowe przyciski odpowiadające za poszczególne warianty wody. Urządzenie zostało wyposażone w czujnik, który przełącza urządzenie w tryb czuwania kiedy pomieszczenie jest puste i ma wyłączone światła. Będzie prezentował się wyjątkowo w biurze, restauracji oraz mieszkaniu.  Dodatkowym atutem są trwałe materiały, z których jest wykonane urządzenie oraz powlekanie organiczną masą GreenCoat co zwiększa żywotność.


Intuicyjna aplikacja mobilna

Dużym atutem urządzenia jest aplikacja mobilna, która znacznie podnosi komfort użytkowania i funkcjonalność dystrybutora. Aplikacja łączy się z urządzeniem poprzez moduł Bluetooth i możesz poprzez telefon sterować swoim dystrybutorem.

10 lat gwarancji


Najbardziej higieniczny dytrybutor

Dystrybutor Borg T2 gwarantuje, że korzystanie z niego jest w pełni higienicznie, a woda zdrowa i krystalicznie czysta. Urządzenie przechodzi przez specjalną procedurę sanityzacji, a końcowej fazie testów przez unikalny proces oczyszczania Sterizen. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo użytkowania. Wyłącznie dystrybutory wody marki Borg&Overstrom mogą pochwalić się laboratoryjnym certyfikatem potwierdzającym, że podczas opuszczania fabryki w 99,999% nie zawierają bakterii. W dedykowanym laboratorium prowadzone są też cotygodniowe testy na losowych produktach z linii. Dodatkowym atutem dytrybutora T2 jest cyfrowy panel pokryty warstwą antybakteryjną.


Co znajdziemy w zestawie Borg&Overstrom T2

W zestawie znajduje się:

1. Kran do dystrybucji wody z panelem sterującym

2. Jednostkę podblatową o zwiększonej wydajności ProCore+

3. reduktor z 2 manometrami, złączką John Guest, przyłączeniowy na butlę z gazem


Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Typ produktu: Dystrybutor do wody
  Ilość stopni filtracji: 1
  Rodzaje wody:
  • zimna
  • temp. pokojowa
  • gazowana
  Miejsce na butlę CO2 wewnątrz: nie
  Wysokość przestrzeni na kubek: 31 cm
  Wydajność - zimna woda: 80 l/h
  Wydajność - woda gazowana: 80 l/h
  Rodzaje dystrybutorów: Podblatowy
  System chłodzenia: Dry chill
  Sterowanie: elektroniczne
  Maksymalny pobór mocy: 200 W
  Kolor: czarny/srebrny
Borg&Overstrom T2 dystrybutor wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 25990,00zł 30100,00zł