Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 10990,00zł 13975,00zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Promocja
Nowość
W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Borg & Overstrom E6 - najwyższy standard wydajności i higieny

Jeśli marzysz o rewolucyjnym rozwiązaniu, które przewyższy wszystko, czego dotąd doświadczyłeś w dziedzinie dystrybucji wody - Borg & Overstrom E6 to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Ten niespotykany system dostarczania wody, w pełni zaprojektowany od podstaw, stawia na jakość, wydajność i higienę na najwyższym poziomie. E6 nie tylko zachwyca swoją smukłą i elegancką konstrukcją, ale również oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz dba o środowisko naturalne. To bez wątpienia najbardziej zaawansowany dystrybutor wody, który wprowadza nową jakość w dziedzinie systemów dozowania wody. Dzięki niemu masz dostęp do czystej wody, która jest doskonałej jakości. Borg & Overstrom E6 to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie innowacyjność, wygodę i dbałość o otaczający nas świat!

borg nabatowy


Co wyróżnia Borg & Overstrom E6?

Wariant wolnostojący i nablatowy

Wariant wolnostojący i nablatowy

Cztery warianty wody

4 warianty wody

Sterowanie przez panel lub aplikację

Sterowanie przez panel lub aplikację

Higieniczna i solidna budowa<

Higieniczna i solidna budowa

Oświetlony obszar podajnika

Oświetlony obszar podajnika

Idealny dla firmy

Idealny dla firmy

Ultraszybki system chłodzenia

Ultraszybki system chłodzenia

Energooszczędność i ekologiczność

Energooszczędność i ekologiczność

Zaawansowana ochrona UV-LED

Zaawansowana ochrona UV-LED


Warianty wody

Dystrybutor E6 to rozwiązanie, które umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie wielu różnorodnych napojów. Dzięki temu systemowi, który dostarcza oczyszczoną wodę, można cieszyć się wodą:

- schłodzoną

- gazowaną 

- w temperaturze pokojowej

- gorącą

To nie tylko łatwe w obsłudze urządzenie, ale również bardzo wydajne, co sprawia, że korzystanie z niego jest nie tylko proste, ale i ekonomiczne. Wszystko to sprawia, że E6 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę podczas przygotowywania różnego rodzaju napojów. Możliwość wyboru spośród 2 wariantów - schłodzona, gazowana, w temp. pokojowej, gorąca lub schłodzona, w temp. pokojowej, gorąca.

4 warianty wody


TOTALITY - gwarancja ochrony

Dzięki wyjątkowej technologii Totality® woda, którą dostarcza dystrybutor Borg & Overström, jest nie tylko orzeźwiająca, ale również bezpieczna w każdym calu.

Dystrybutory z sześciogwiazdkową oceną Totality® to gwarancja najwyższego standardu higieny, co oznacza, że każdy kieliszek, kubek czy butelka z wodą zawsze są w pełni czyste i wolne od szkodliwych mikroorganizmów.

cyfrowa precyzja

CYFROWA PRECYZJA

zapomnij o przestarzałych dystrybutorach wody - E6 jest tutaj, by zapewnić precyzję na poziomie cyfrowym. Dzięki dyskretnemu panelowi dotykowemu pokrytemu antybakteryjną powłoką, korzystanie z urządzenia jest nie tylko łatwe, ale także higieniczne. Co więcej, dzięki aplikacji Bluetooth można teraz łatwo i bezdotykowo dozować wodę schłodzoną, gazowaną oraz w temperaturze pokojowej.


ochrona led

OCHRONA UV-LED VIOVANDT ®

Dystrybutor E6 oferuje opcjonalny, energooszczędny system oczyszczania wody LED-UV Viovandt® z zaawansowaną ochroną higieniczną Totality® firmy Borg & Overström. Ten innowacyjny system nie zawiera szkodliwej rtęci i chemikaliów, zapewniając wyjątkowe bezpieczeństwo podczas korzystania z dystrybutora.


chłodzenie chill dry

CHŁODZENIE DRY CHILL ®

Dry Chill ® to rewolucyjny proces schładzania, który nie tylko zapewnia wyjątkową higienę, ale również maksymalną wydajność. Dzięki niemu woda schładzana jest bezpośrednio podczas przepływu, co minimalizuje ryzyko rozwoju bakterii i zapewnia pełną świeżość.


sterizeen

DEZYNFEKCJA STERIZEN ®

dystrybutory wody są sterylizowane za pomocą zastrzyku dezynfekującego Sterizen ®, co jest potwierdzone niezależnymi certyfikatami laboratoryjnymi. Dzięki temu procederowi eliminacja drobnoustrojów i patogenów wynosi aż 99,999%, co daje pewność, że woda z dystrybutora jest całkowicie bezpieczna.


Środowisko i energooszczędność

Dystrybutor E6 to prawdziwy pionier w dziedzinie zrównoważonej energii. Dzięki najnowocześniejszej technologii chłodzenia Borg & Overström Dry Chill®, nasz dystrybutor nie tylko działa wydajnie, ale też oszczędza energię i chroni środowisko.

Co więcej, inteligentny czujnik, który wykrywa niski poziom oświetlenia lub brak aktywności, automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania energii. Dzięki temu B6 jest nie tylko przyjazny dla Twojego portfela, ale też dla planety. W końcu dobre dla nas, dobre dla Ziemi!


Zaawansowana ochrona Biomaster

Borg&Overstrom E6 to nie tylko zwykły dystrybutor wody - jest to prawdziwe dzieło sztuki technologicznej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej ochrony Biomaster® na przedniej części obudowy, panelu dotykowym oraz w okolicach dozowania wody, możesz być pewien, że Twoja woda będzie zawsze bezpieczna do picia.

Powłoka antymikrobowa eliminuje niebezpieczeństwo rozwoju bakterii i pleśni, zapewniając długotrwałą ochronę przed zanieczyszczeniem krzyżowym. Dzięki temu możesz cieszyć się smakiem czystej wody bez obaw o swoje zdrowie.

ochrona i bezpieczeństwo


wko wybor opcja 1

Ograniczenie emisji dwutlenku węgla

Borg & Overström E6 to dystrybutor, który został złożony w Wielkiej Brytanii z autorskich podzespołów, pochodzących od dostawców z sąsiednich krajów.

Takie podejście pozwala firmie na zmniejszenie swojego wpływu na środowisko naturalne poprzez ograniczenie emisji dwutlenku węgla związanej z transportem produktów. Co więcej, firma stosuje procesy produkcyjne zasilane energią słoneczną, co oznacza, że części podlegające recyklingowi powstają w sposób przyjazny dla środowiska. W ten sposób B6 to innowacyjne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z dbałością o środowisko.


Bajecznie prosta obsługa

Obsługa dystrybutora jest prostsza niż kiedykolwiek. Na panelu znajdują się 4 warianty wody.

Wybierz swój ulubiony, przytrzymaj ikonę na panelu urządzenia lub w aplikacji i gotowe!

obsluga borg b6


tryb czuwania

Innowacyjny tryb czuwania

Borg & Overstrom zaskakuje swoją inteligencją - jego nowoczesny system jest wyposażony w innowacyjny czujnik, który automatycznie przechodzi w tryb uśpienia, gdy w pomieszczeniu jest zbyt ciemno lub urządzenie nie jest używane przez dłuższy czas.

Dzięki temu dystrybutor wody jest nie tylko funkcjonalny, ale także oszczędza energię, chroniąc środowisko i portfel użytkownika.


Nowoczesny design

E6 to wcielenie minimalistycznej i eleganckiej estetyki, która pochodzi od jednej z najważniejszych zasad Borg & Overström - tworzenia innowacyjnych produktów, które inspirują codzienne życie.

Starannie zaprojektowana obudowa z prostymi i gładkimi liniami kontrastuje z zaawansowaną technologią, ukrytą wewnątrz dystrybutora wody. Ta połączona siła tworzy spokojny i harmonijny wygląd, który dodaje elegancji każdemu wnętrzu.

design borg nablatowy


Połączenie cyfrowe Bluetooth

Borg & Overstrom E6 to nie tylko zwykły dystrybutor wody, to innowacyjny element dla nowoczesnego miejsca biznesowego czy przestrzeni domowej.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom cyfrowym, takim jak łączność IoT i bezdotykowa obsługa za pomocą Bluetooth®, E6 gwarantuje łatwe i intuicyjne korzystanie z urządzenia. Inteligentny moduł pomocy technicznej, w postaci sygnałów świetlnych, wskazuje użytkownikom, jak wykonać czynności konserwacyjne samodzielnie.

poloczenie cyfrowe nablatowy


konfiguracja nablatowa i wolnostojąca

Konfiguracja nablatowa i wolnostojąca

Borg & Overstrom E6 może być z łatwością zainstalowany jako dystrybutor nablatowy lub wolnostojący, co pozwala na dostosowanie go do różnych potrzeb użytkowników.

Jeśli potrzebujesz dystrybutora do użytku w kuchni, wybierz opcję nablatową. E6 można umieścić bezpośrednio na blacie, co pozwala na wygodne korzystanie z wody pitnej. Z kolei, jeśli potrzebujesz dystrybutora w innych miejscach, takich jak biuro, poczekalnia czy sala konferencyjna, wybierz wersję wolnostojącą.

Dzięki tej elastyczności, Borg & Overstrom E6 umożliwia wybór urządzenia, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i pozwala na wygodne korzystanie z ciepłej, chłodnej czy gazowanej wody w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany wersją nablatową kliknij tutaj.


Filtracja Brita

Brita Professional oferuje filtry do dystrybutora, zapewniające krystalicznie czystą i orzeźwiającą wodę o doskonałym smaku. Filtry Brita są produktem gratisowym do urządzenia.

Ich filtracja mechaniczna skutecznie usuwa drobne zanieczyszczenia z rur wodociągowych, a filtracja węglem aktywnym skutecznie eliminuje chlor i związki organiczne. Firma Brita ma ponad 50-letnie doświadczenie w dziedzinie filtracji wody i produkuje swoje profesjonalne filtry w Niemczech. Co więcej, wszystkie ich filtry posiadają certyfikat NIZP-PZH, co zapewnia ich bezpieczeństwo i zgodność z polskim prawem.

filyracja powered by bruta


Jakie powinny być parametry wody wejściowej?

Aby Twoje urządzenie działało w optymalnych warunkach, zalecamy, aby woda zasilająca miała twardość maksymalnie 10 stopni niemieckich (około 180mg CaCO3).

W przypadku twardszej wody, możesz skorzystać ze zmiękczacza wody lub wkładu zmiękczającego, aby zmniejszyć twardość wody na wejściu głównym. Pamiętaj, że urządzenie może być zasilane wyłącznie wodą z wodociągu, która spełnia normy jakościowe.


Gwarancja

Borg & Overström oferuje:

- 12-miesięczną gwarancję dla firm

- 24-miesięczną gwarancję dla klientów indywidualnych na swoje urządzenia

Jednak, aby skorzystać z pełnej gwarancji, konieczne jest wykonywanie serwisu urządzenia przez wykwalifikowany serwis dystrybutora co 4-6 miesięcy w zależności od jakości wody i intensywności użytkowania. W ten sposób firma zapewnia nie tylko bezpieczeństwo i spokój swoim klientom, ale także dba o najwyższą jakość swoich produktów przez cały okres użytkowania.


Poznaj Borg & Overstrom E6

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Szerokość: 32 cm
  Głębokość: 40 cm
  Wysokość: 132.5 cm
  Typ produktu: Dystrybutor do wody
  Ilość stopni filtracji: 1
  Rodzaje wody:
  • zimna
  • gorąca
  • temp. pokojowa
  • gazowana
  Miejsce na butlę CO2 wewnątrz: nie
  Wysokość przestrzeni na kubek: 29 cm
  Wydajność - zimna woda: 50 l/h
  Wydajność - gorąca woda: 15 l/h
  Wydajność - woda w temp. pokojowej: 100 l/h
  Wydajność - woda gazowana: 50 l/h
  Rodzaje dystrybutorów: Wolnostojący
  System chłodzenia: Dry chill
  Wbudowany podajnik kubków: nie
  Sterowanie: elektroniczne
  Maksymalny pobór mocy: 1600 W
Borg&Overstrom E6 dystrybutor wolnostojący
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 10990,00zł 13975,00zł
Dodaj do koszyka