Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Borg&Overstrom B5 to bezbutlowy dystrybutor wody, który stanowi nowoczesną, wygodną alternatywę dla fontanny wody pitnej. Jest to doskonałe rozwiązanie do szkół, firm czy placówek medycznych. Model B5 występuje w dwóch wariantach, które oferują następująco:

 1. wodę zimną, gorącą i w temperaturze pokojowej,
 2. wodę zimną, gorącą i gazowaną.

Unikalny system sprężania gazu (w wariancie z wodą gazowaną) sprawia, że bąbelki w napoju utrzymują się dużo dłużej, niż w przypadku korzystania z klasycznych saturatorów i mają przyjemny smak.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B5 - ergonomiczny kran

Dzięki dystrybutorowi B5 można zapomnieć o plastikowych butelkach, zbiornikach z wodą oraz głośnych, niewygodnych czajnikach. Borg&Overstrom B5 jest niezwykle prosty w obsłudze, a komfort użytkowania podnosi zintegrowany, podwójny dozownik kubków. Wydajność dystrybutora Borg&Overstrom B5 wynosi (w zależności od ciśnienia wody zasilającej):

 • woda zimna: ∼35 litrów/h
 • woda gorąca: ∼92 litry/h
 • woda w temperaturze otoczenia: ∼100 litrów/h

Oba warianty dystrybutora (woda gazowana/w temperaturze pokojowej) występują w kolorze srebrnym z czarnymi wstawkami, prezentując się elegancko i profesjonalnie w każdym wnętrzu. W takim urządzeniu można zakochać się dosłownie od pierwszego wejrzenia.

Dystrybutor bezbutlowy Borg&Overstrom B5

Największą zaletą dystrybutora Borg&Overstrom B5 jest brak butli z wodą. Regularny montaż zbiornika z wodą oznacza ciągłe problemy z magazynowaniem zużytych i pełnych butli oraz organizowaniem dostaw. Dystrybutor bezbutlowy Borg&Overstrom B5 uwalnia nas od tych wszystkich problemów, ponieważ pobiera wodę prosto z sieci wodociągowej. Jednocześnie, dzięki specjalnym filtrom Brita gwarantuje, że woda będzie krystalicznie czysta i smaczna. Ponadto, w klasycznych dystrybutorach butlowych zbiorniki z wodą często wymieniane są zbyt rzadko, co sprzyja rozwojowi bakterii. W dystrybutorze B5 zastosowano innowacyjny system Direct Chill, który chłodzi wodę na bieżąco i zapobiega w ten sposób rozwojowi drobnoustrojów.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B5

Czysta woda dzięki filtrom Brita

W cenie urządzenia otrzymujemy specjalne filtry marki Brita (możliwa zmiana sposobu filtracji za dopłatą). Ten filtr węglowy, podłączony do sieci wodociągowej, stanowi przyjazny dla środowiska sposób na dostarczenie czystej, świeżej wody do picia. Usuwa on kamień, ołów i inne zanieczyszczenia mechaniczne, poprawia smak, zapach i kolor wody. Zapewnia najwyższą jakość wody oraz wygodę stosowania. Produkt posiada atest PZH.

Prosta obsługa dystrybutora wody Borg&Overstrom B5

Borg&Overstrom B5 to jednostka nie tylko higieniczna i dobrze się prezentująca, ale również bardzo wygodna w użytkowaniu. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu z przyciskami; po prostu dotknij panel sterujący i wybierz jakiej wody chcesz się napić: schłodzonej, gorącej, gazowanej lub w temperaturze pokojowej (zależne od wybranego wariantu). Ergonomicznie zaprojektowany kran zmieści zarówno małą szklankę, jak i wysoką karafkę, a praktyczna taca ociekowa pozwala pozwala uniknąć rozlania wody po dystrybutorze. Urządzenie wyposażono też we wbudowany zbiornik wody z okapnika, który informuje nas o przepełnieniu za pomocą wskaźnika dźwiękowego.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B5 - woda dla firmy

Najbardziej higieniczny dystrybutor wody Borg&Overstrom B5

Wszystkie dystrybutory do wody Borg&Overstrom są projektowane w taki sposób, aby ograniczyć do minimum rozwój bakterii i innych patogenów. Urządzenie przechodzi specjalną procedurę sanityzacji, która gwarantuje bezpieczeństwo i higienę użytkowania dystrybutora. W końcowej fazie testów jakości, wszystkie dozowniki przechodzą przez unikalny proces Sterizen™, czyli system gruntownego oczyszczenia przeciwdrobnoustrojowego. Tylko urządzenia Borg&Overström posiadają laboratoryjne certyfikaty potwierdzające, że podczas opuszczania fabryki w 99,999% nie zawierają bakterii.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom - woda dla firmy

Czym dystrybutor Borg&Overstrom B5 wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Poza oczywistymi zaletami związanymi z brakiem butli na wodę, takimi jak wygoda czy higiena, jest ergonomiczny kształt dozownika. Wiele dostępnych na rynku dystrybutorów sprawdza się tylko przy użyciu szklanki czy niewielkiego kubka. Model B5 pozwala na wygodne napełnienie wodą praktycznie każdego naczynia, np. wysokiej karafki. Na wygodę wpływa też pozytywnie podwójny dozownik kubków. Dzięki bezpośredniemu podłączeniu do wody wodociągowej oraz filtracji Brita w cenie, możemy cieszyć się zdrową, czystą i smaczną wodą w każdej chwili.

Uwaga! Woda zasilająca urządzenie, powinna mieć maksymalnie 10°d (stopni niemieckich, około 180 mg CaCO3). W przypadku twardszej wody zalecane jest użycie zmiękczacza wody na wejściu głównym do budynku lub wkładu zmiękczającego wodę na dopływie wody do urządzenia.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Ula,
   23.12.2021 napisał:
   Bardzo prosty w obsłudze dystrybutor, bardzo dobrze sprawdza się u mnie w firmie.
   Ocena opinii: 0
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 27.8 kg
  Funkcje: ochrona przed zalaniem
  Szerokość: 52 cm
  Głębokość: 41 cm
  Wysokość: 131 cm
  Typ produktu: Dystrybutor do wody
  Ilość stopni filtracji: 1
  Rodzaje wody:
  • zimna
  • gorąca
  • temp. pokojowa
  • gazowana
  Miejsce na butlę CO2 wewnątrz: nie
  Wysokość przestrzeni na kubek: 25 cm
  Wydajność - zimna woda: 35 l/h
  Wydajność - gorąca woda: 6 l/h
  Wydajność - woda w temp. pokojowej: 100 l/h
  Rodzaje dystrybutorów: Wolnostojący
  System chłodzenia: Direct chill
  Wbudowany podajnik kubków: tak
  Sterowanie: elektroniczne
  Maksymalny pobór mocy: 940 W
Borg&Overstrom B5 dystrybutor wolnostojący
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 11000,00zł