Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Borg&Overstrom B4 w wersji wolnostojącej to nowoczesne i praktyczne urządzenie do dystrybucji wody. Nie wymaga montowania zbiornika z wodą, co czyni z niego sprzęt higieniczny i bezpieczny dla zdrowia. Model B4 dostarcza wodę o różnych temperaturach, a nawet… gazowaną! Dzięki niemu możesz zapomnieć o dziesiątkach plastikowych butelek zużywanych w twojej firmie.

Dystrybutor wolnostojący Borg&Overstrom B4 występuje w dwóch wariantach, które oferują następująco:

 1. wodę zimną, gorącą i w temperaturze pokojowej,
 2. wodę zimną, gorącą i gazowaną.

Oba powyższe warianty występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Model B4 można wyposażyć w dowolny filtr wody (w standardzie filtr marki Brita) lub podłączyć do zasilania wody przefiltrowanej przez filtr osmotyczny. Borg B4 wolnostojący może pochwalić się świetnymi parametrami wydajności:

 • 35 litrów/godzinę dla wody zimnej (2-11ºC),
 • 6 litrów/godzinę dla wody gorącej (∼92ºC),
 • 100 litrów na godzinę dla wody w temperaturze otoczenia.

Powyższe wartości mogą zmieniać się w zależności od ciśnienia wody zasilającej.

Uwaga! Wariant z wodą gazowaną wymaga dodatkowego zakupu i instalacji butli z gazem.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B4 wolnostojący - woda dla firmy

Czysta woda dzięki filtrom Brita

Urządzenie wyposażone jest w filtr marki Brita GRATIS. Jest to niewielki, ekonomiczny filtr węglowy, który podłącza się do sieci wodociągowej. Usuwa z wody kamień, ołów i inne zanieczyszczenia mechaniczne, chroniąc dystrybutor i zapewniając lepszy smak wody. Rodzaj filtracji można zmienić za dodatkową opłatą; możliwe jest zakupienie zaawansowanego filtra do wody, który gwarantuje najwyższą jakość uzdatniania.

Dystrybutor bezbutlowy Borg&Overstrom B4 wolnostojący

Typowe dystrybutory wody wymagają regularnej wymiany zbiornika, z którego pobierana jest woda. Jest to rozwiązanie niewygodne, nieekonomiczne, nieestetyczne i niezdrowe. Woda zamknięta w wielkiej plastikowej butli zwyczajnie się psuje - pod wpływem tlenu i światła zachodzą w niej procesy gnilne. Wpływa to negatywnie na jej smak, a jej spożywanie może być szkodliwe dla naszego zdrowia. Ponadto w plastikowych butelkach nierzadko znajduje się niebezpieczny związek - bisfenol A (BPA). Z tego powodu dystrybutor Borg&Overstrom B4 wykorzystuje technologię Direct Chill, która pobiera i chłodzi wodę na bieżąco. Ponadto urządzenie może zostać wyposażone w filtr uzdatniający (w standardzie filtr marki Brita), który pozbywa się chloru, osadu, kamienia, toksafenu oraz zanieczyszczeń mechanicznych. Takie połączenie daje gwarancję krystalicznie czystej, smacznej wody zawsze, kiedy tego potrzebujemy.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B4 wolnostojący - woda dla firmy

Prosta obsługa dystrybutora wody Borg&Overstrom B4

Dystrybutor wody wolnostojący Borg&Overstrom B4 wygląda niezwykle estetycznie. Śmiało można powiedzieć, że to jeden z najładniejszych dystrybutorów na rynku. Smukła linia i elegancka obudowa wpisują się w wystrój każdego wnętrza, a podświetlany obszar dozowania dodaje nowoczesności i pełni wymiar praktyczny. Cechą charakterystyczną modelu B4 jest jednak nie tylko design, ale również bardzo prosta obsługa. Na obudowie znajduje się panel dotykowy i trzy, minimalistyczne przyciski - wody zimnej, gorącej i pokojowej lub gazowanej (zależnie od wybranego wariantu urządzenia). Wystarczy dotknąć jeden z nich, aby cieszyć się świeżą wodą w wybranej temperaturze. Dystrybutor wyposażony jest też w dozownik kubków i zbiornik wody z okapnika (z dźwiękowym wskaźnikiem przepełnienia).

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B4 - woda dla firmy

Najbardziej higieniczny dystrybutor wody Borg&Overstrom B4

Zdrowie to podstawa. Korzystając z dystrybutora marki Borg&Overstrom mamy pewność, że spożywamy świeżą, czystą i bezpieczną wodę. Samo urządzenie przechodzi przez specjalną procedurę sanityzacji, a końcowej fazie testów przez unikalny proces oczyszczania Sterizen. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo użytkowania. Wyłącznie dystrybutory wody marki Borg&Overstrom mogą pochwalić się laboratoryjnym certyfikatem potwierdzającym, że podczas opuszczania fabryki w 99,999% nie zawierają bakterii. W dedykowanym laboratorium prowadzone są też cotygodniowe testy na losowych produktach z linii. Obecnie prowadzone są dwa testy: Jeden dla Pseudomonas i dwa testy dla TVC (Total Viable Count) w 22 stopniach przez 72 godziny i w 37 stopniach przez 48 godzin. Ma to na celu odtworzenie warunków, w których może działać urządzenie.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B4 - woda dla firmy

Czym dystrybutor Borg&Overstrom B4 wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Borg&Overstrom B4 wolnostojący to jeden z najmocniejszych konkurentów na rynku dystrybutorów wody. Łączy w sobie bezpieczeństwo użytkowania, prostą obsługę i nowoczesny design. Pod każdym kątem spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dostarcza wodę nie tylko w wybranej temperaturze, ale również gazowaną, a specjalny saturator sprawia, że bąbelki utrzymują się bardzo długo. Zamontowany filtr Brita oraz system chłodzenia Direct Chill gwarantują, że woda będzie zdrowa i wolna od drobnoustrojów.

Uwaga! Woda zasilająca urządzenie, powinna mieć maksymalnie 10°d (stopni niemieckich, około 180 mg CaCO3). W przypadku twardszej wody zalecane jest użycie zmiękczacza wody na wejściu głównym do budynku lub wkładu zmiękczającego wodę na dopływie wody do urządzenia.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Dane techniczne

  Szerokość: 32 cm
  Głębokość: 47 cm
  Wysokość: 132.5 cm
  Typ produktu: Dystrybutor do wody
  Ilość stopni filtracji: 1
  Rodzaje wody:
  • zimna
  • gorąca
  • temp. pokojowa
  • gazowana
  Wysokość przestrzeni na kubek: 27 cm
  Wydajność - zimna woda: 35 l/h
  Wydajność - gorąca woda: 6 l/h
  Wydajność - woda w temp. pokojowej: 100 l/h
  Rodzaje dystrybutorów: Wolnostojący
  System chłodzenia: Direct chill
  Wbudowany podajnik kubków: tak
  Sterowanie: elektroniczne
  Maksymalny pobór mocy: 600 W
Borg&Overstrom B4 dystrybutor wolnostojący
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 7990,00zł