Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 3990,00zł 4199,00zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów

Promocja
W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  Jesteś niezalogowany. Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie o produkcie. Kliknij aby się zalogować.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Szerokość: 31.5 cm
  Głębokość: 40 cm
  Wysokość: 41.5 cm
  Typ produktu: Dystrybutor do wody
  Ilość stopni filtracji: 1
  Rodzaje wody:
  • zimna
  • gorąca
  • temp. pokojowa
  • gazowana
  Miejsce na butlę CO2 wewnątrz: nie
  Wysokość przestrzeni na kubek: 26.5 cm
  Wydajność - zimna woda: 30 l/h
  Wydajność - gorąca woda: 6 l/h
  Wydajność - woda w temp. pokojowej: 100 l/h
  Rodzaj dystrybutora: Wolnostojący
  System chłodzenia: Direct chill
  Wbudowany podajnik kubków: tak
  Sterowanie: elektroniczne
  Maksymalny pobór mocy: 600 W

Borg&Overstrom B4 to dystrybutor nablatowy, który swoim wyglądem zachwyca wszystkich miłośników nowoczesnego designu. Zapewnia on stały dostęp do świeżej wody bez konieczności montowania niepraktycznych i niehigienicznych butli z wodą. Specjalnie dla miłośników bąbelków, dystrybutor produkuje również zimną wodę gazowaną. Unikalny system sprężania gazu sprawia, że bąbelki w napoju utrzymują się dużo dłużej, niż w przypadku korzystania z klasycznych saturatorów.

Dystrybutor nablatowy Borg&Overstrom B4 występuje w dwóch wariantach, które oferują następująco:

 1. wodę zimną, gorącą i w temperaturze pokojowej,
 2. wodę zimną, gorącą i gazowaną.

Oba powyższe warianty występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Ponadto Borg&Overstrom B4 wyposażony jest w filtrację marki 3M GRATIS.

Dzięki konfiguracji nablatowej nie potrzeba dodatkowej przestrzeni w biurze specjalnie na dystrybutor - Borg B4 potrzebuje tylko trochę miejsca na szafce lub stole. Pomimo małych rozmiarów, model B4 może pochwalić się dużą wydajnością na poziomie:

 • 35 litrów/godzinę dla wody zimnej (2-11ºC),
 • 6 litrów/godzinę dla wody gorącej (∼92ºC),
 • 100 litrów na godzinę dla wody w temperaturze otoczenia.

Powyższe wartości mogą zmieniać się w zależności od ciśnienia wody zasilającej.

Uwaga! Wariant z wodą gazowaną wymaga dodatkowego zakupu i instalacji butli z gazem.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B4 - woda dla firmy

Czysta woda dzięki filtrom 3M

Urządzenie wyposażone jest w filtr marki 3M GRATIS. Jest to niewielki, ekonomiczny filtr węglowy, który podłącza się do sieci wodociągowej. Usuwa z wody kamień, ołów i inne zanieczyszczenia mechaniczne, chroniąc dystrybutor i zapewniając lepszy smak wody. Rodzaj filtracji można zmienić za dodatkową opłatą; możliwe jest zakupienie zaawansowanego filtra do wody, który gwarantuje najwyższą jakość uzdatniania.

Dystrybutor bezbutlowy Borg&Overstrom B4

Cechą charakterystyczną dla dystrybutorów marki Borg&Overstrom jest brak butli na zimną wodę. Jest to jednocześnie jedna z ich największych zalet, ponieważ duże, plastikowe zbiorniki są nie tylko nieestetyczne, ale również niezdrowe - woda w takiej butli narażona jest na rozwój bakterii i innych drobnoustrojów, a tworzywo zbiornika często posiada w składzie szkodliwy związek BPA (bisfenol A). Bezbutlowy dystrybutor wody Borg&Overstrom B4 to gwarancja krystalicznie czystej, świeżej wody za każdym razem dzięki systemowi Direct Chill, który chłodzi wodę na bieżąco. Urządzenie to wyposażone jest też w filtr marki 3M, który pozwala utrzymać jeszcze lepszą higienę i zapewnia wodę wolną od chloru, osadu, kamienia, benzenu, toksafenu oraz zanieczyszczeń mechanicznych.

FDystrybutor do wody BorgOverstrom B4 - woda dla firmy

Prosta obsługa dystrybutora wody Borg&Overstrom B4

Nie ma nic prostszego nic obsługa dystrybutora wody Borg&Overstrom B4! Na obudowie znajduje się panel dotykowy i trzy, minimalistyczne przyciski - wody wody zimnej, gorącej i pokojowej lub gazowanej (zależnie od wybranego wariantu). Wystarczy dotknąć jeden z nich, aby cieszyć się świeżą wodą w wybranej temperaturze. Ilość wody, którą nalejemy, uzależniona jest od tego, jak długo przytrzymujemy przycisk. Zarówno na komfort użytkowania jak i estetykę urządzenia wpływa pozytywnie automatycznie oświetlony obszar dozowania.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B4 - woda dla firmy

Najbardziej higieniczny dystrybutor wody Borg&Overstrom B4

Dystrybutor Borg B4 gwarantuje, że korzystanie z niego jest w pełni higienicznie, a woda zdrowa i krystalicznie czysta. Urządzenie przechodzi przez specjalną procedurę sanityzacji, a końcowej fazie testów przez unikalny proces oczyszczania Sterizen. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo użytkowania. Wyłącznie dystrybutory wody marki Borg&Overstrom mogą pochwalić się laboratoryjnym certyfikatem potwierdzającym, że podczas opuszczania fabryki w 99,999% nie zawierają bakterii. W dedykowanym laboratorium prowadzone są też cotygodniowe testy na losowych produktach z linii. Obecnie prowadzone są dwa testy: Jeden dla Pseudomonas i dwa testy dla TVC (Total Viable Count) w 22 stopniach przez 72 godziny i w 37 stopniach przez 48 godzin. Ma to na celu odtworzenie warunków, w których może działać urządzenie.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B4 - woda dla firmy

Czym dystrybutor Borg&Overstrom B4 wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Borg&Overstrom B4 to komfort, higiena i elegancja w jednym. Możliwość produkowania zarówno wody gorącej, zimnej jak i gazowanej sprawia, że produkt spełnia wymogi nawet najbardziej wymagających osób. Specjalny saturator pozwala cieszyć się orzeźwiającym smakiem wody gazowanej dłużej, niż w przypadku innych, podobnych urządzeń, a zamontowany filtr 3M oraz system chłodzenia Direct Chill gwarantują, że woda będzie zdrowa i wolna od drobnoustrojów.

Uwaga! Woda zasilająca urządzenie, powinna mieć maksymalnie 10°d (stopni niemieckich, około 180 mg CaCO3). W przypadku twardszej wody zalecane jest użycie zmiękczacza wody na wejściu głównym do budynku lub wkładu zmiękczającego wodę na dopływie wody do urządzenia.

Borg&Overstrom B4 dystrybutor nablatowy
Cena: 3990,00zł 4199,00zł
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908

+48 574 003 908