Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Borg&Overstrom B2 to bezbutlowy, wolnostojący dystrybutor wody, który może pochwalić się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym designem i prostą obsługą. To najbardziej klasyczny ze wszystkich modeli tej marki. Zastosowano w nim innowacyjny system Direct Chill, który schładza wodę na bieżąco. W ten sposób urządzenie zapewnia nam stały dostęp do zimnej i gorącej wody. Dzięki klasycznej, czarnej barwie, model B2 świetnie prezentuje się w każdym nowoczesnym wnętrzu. W takim urządzeniu można zakochać się dosłownie od pierwszego wejrzenia.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B2 - woda dla firmy

Wydajność dystrybutora Borg&Overstrom B3 wynosi (w zależności od ciśnienia wody zasilającej):

  1. woda zimna: ∼22 litry/h,
  2. woda gorąca: ∼6 litrów/h.

Każdy egzemplarz modelu B2 przechodzi procedurę sanityzacji przeciwko bakteriom i patogenom. Unikalny proces eliminacji bakterii Sterizen™ zapewnia gwarancję bezpieczeństwa higienicznego naszych urządzeń.

Dystrybutor bezbutlowy Borg&Overstrom B2

Borg&Overstrom B2 to dystrybutor bezbutlowy, co stanowi jedną z jego największych zalet. Dlaczego? Brak konieczności używania zbiornika oznacza koniec problemów z magazynowaniem zużytych i pełnych butli oraz ciągłymi dostawami. Jest to też gwarancja krystalicznie czystej wody, czego nie można powiedzieć o klasycznych dystrybutorach butlowych - w takich urządzeniach zbiorniki z wodą często wymieniane są zbyt rzadko, co sprzyja rozwojowi bakterii. W dystrybutorze B2 zastosowano innowacyjny system Direct Chill, który chłodzi wodę na bieżąco i nie wymaga użycia zbiornika na wodę zimną. Model B2 posiada możliwość zainstalowania stabilizującego uchwytu ściennego, dozownika na kubki oraz zbiornika na wodę z okapnika.

Prosta obsługa dystrybutora wody Borg&Overstrom B2

Obsługa dystrybutora jest bardzo prosta. Na urządzeniu znajdują się przyciski, odpowiedzialne za nalewanie wody w temperaturze zimnej lub gorącej. Wystarczy wcisnąć jeden z nich, aby cieszyć się smakiem świeżej, czystej wody.

Dystrybutor do wody BorgOverstrom B2 - woda dla firmy

Czym dystrybutor Borg&Overstrom B2 wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Borg&Overstrom B2 to urządzenie proste, ale nowoczesne. Łączy minimalistyczny design z innowacyjnymi rozwiązaniami (brak zbiornika, system Direct Chill) i łatwą, komfortową obsługą. Nie wymaga trudnego montażu ani skomplikowanych ustawień. To najlepszy wybór dla osób, które do swojej firmy szukają urządzenia bez zbędnych gadżetów,z gwarancją niezawodnej pracy przez lata.

Uwaga! Woda zasilająca urządzenie, powinna mieć maksymalnie 10°d (stopni niemieckich, około 180 mg CaCO3). W przypadku twardszej wody zalecane jest użycie zmiękczacza wody na wejściu głównym do budynku lub wkładu zmiękczającego wodę na dopływie wody do urządzenia.

Zobacz pełny opis +
Borg&Overstrom B2 dystrybutor wolnostojący
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 3199,00zł 3600,00zł