FORMY PŁATNOŚCI


PRZELEW BANKOWY:

KOSZT: 0 PLN

Czas księgowania przelewu tradycyjnego wynosi: od 1 do 2 dni roboczych.

Przelew bankowy, pocztowy lub internetowy. W celu przyśpieszenia księgowania pieniędzy prosimy o podesłanie potwierdzenia wpłaty na adres bok@goodair.pl

Dane do przelewu:

GoodAIR Sp. z o. o. ul. Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław

Numer konta: 15 2490 0005 0000 4600 8570 1402

PŁATNOŚĆ U KURIERA:

KOSZT: 0 PLN

Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki.

Forma płatności wykorzystywana przy formie dostawy: Kurier - DPD. Pozwala dokonać płatności dostawcy przy odbiorze przesyłki.

Kurier DPD ma możliwość przyjęcia płatności tylko w formie gotówki. Dla zamówień do 299 zł dopłata za płatność przy odbiorze to 5 zł.


PAYU:

KOSZT: 0 PLN

Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej wpłaty to 15 minut.

Płatność internetowa za pośrednictwem serwisu PayU. Szybka i skuteczna forma płatności. W przypadku wygaśnięcia sesji płatności nie ma możliwości jej powtórzenia. Wygaśnięcie sesji należy zgłosić obsłudze sklepu na email bok@goodair.pl


RATY CREDIT AGRICOLE:

KOSZT: 0 PLN

Czas potrzebny na dopełnienie formalności to do 24 godzin zazwyczaj  15 min.

Wygodna i szybka metoda płatności, która pozwala na rozłożenie  zakupów na dogodne raty. Domyślna oferta to "10 rat 0%" - RRSO 0%. Dla potwierdzenia tożsamości bank poprosi o przelanie 1 zł, która jest zwracana po dopełnieniu formalności.


E-RATY SANTANDER CONSUMER BANK:

KOSZT: 0 PLN

Czas potrzebny na dopełnienie formalności to do 48 godzin.

Wygodna forma płatności, która pozwala na rozłozenie jej na dogodne raty. Domyślna oferta to "Raty 0%" - RRSO 0%. Bank Santander Consumer Bank pozwala na dodanie wpłaty własnej i rozłożenie pozostałej części na nawet 50 rat. W tym celu podczas wypłaniania wniosku nalezy wybrać ofertę "Tani kredyt dla GoodAIR - 0,4% miesięcznie", a następnie wybrać preferowaną wpłate własną oraz ilość rat. Oprocentowanie to ilość miesięcy pomnożona razy 0,4%, czyli dla 10 rat jest to 4%, a dla 20 rat 8%. Dla potwierdzenia tożsamości bank poprosi o przelanie 1 zł, która jest zwracana po dopełnieniu formalności.


RATY ALIOR BANK:

KOSZT: 0 PLN

Czas potrzebny na dopełnienie formalności to do 24 godzin.

Wygodna i szybka metoda płatności, która pozwala na rozłożenie jej na dogodne raty. Domyślna oferta to "10 rat 0%" - RRSO 0%. Jeśli potrzebujesz rozłożyć płatność na dłuższy okres masz możliwość wydłużenia aż do 48 rat. Podczas składania wniosku należy wybrać ofertę "TANIE RATY 0,4 % miesięcznie". Oprocentowanie to ilość miesięcy pomnożona razy 0,4%, czyli dla 10 rat jest to 4%, a dla 20 rat 8%. Dla potwierdzenia tożsamości bank poprosi o przelanie 1 zł, która jest zwracana po dopełnieniu formalności.


KOSZTY I FORMY DOSTAWY:


KURIER

KOSZT: 0 PLN

Logo DPD

Czas realizacji po stronie spedytora wynosi: do 2 dni roboczych.

Przesyłka kurierska w naszym sklepie internetowym dla zakupów powyżej 300 zł jest zawsze za 0zł, niezależnie od wybranej formy płatności. Dla zamówień do 299 zł koszt przesyłki to 15 zł, a z płatnością przy odbiorze kurierowi 20 zł. Zamówione produkty przesyłamy w najkrótszym możliwym czasie, często jeszcze tego samego dnia (dla zamówień do godziny 12). Przesyłamy je za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz FedEx, która umożliwia śledzenie paczki oraz bezpośredni kontakt z kurierem. Śledzenie przesyłki możliwe pod tym linkiem.


Paczkomaty InPost

KOSZT: 0 PLN

Logo Inpost

Czas realizacji po stronie spedytora wynosi: do 2 dni roboczych.

Dostarczenie do paczkomatów InPost  w naszym sklepie internetowym dla zakupów powyżej 300 zł jest zawsze za 0zł, niezależnie od wybranej formy płatności. Dla zamówień do 299 zł koszt przesyłki to 10 zł. Zamówione produkty przesyłamy w najkrótszym możliwym czasie, często jeszcze tego samego dnia (dla zamówień do godziny 12). Firma InPost przesyła przejrzyste powiadomienia i umożliwia śledzenie paczki. Śledzenie przesyłki możliwe pod tym linkiem.

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

574 003 908
bok@goodair.pl