FORMY PŁATNOŚCI


Przelew bankowy:

KOSZT: 0 PLN

blenkiet przelewu

Czas księgowania przelewu tradycyjnego wynosi: od 1 do 2 dni roboczych.

Przelew bankowy, pocztowy lub internetowy. W celu przyśpieszenia księgowania pieniędzy prosimy o podesłanie potwierdzenia wpłaty na adres bok@goodair.pl.

Dane do przelewu:

GoodAIR Sp. z o. o. ul. Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław

Numer konta: 15 2490 0005 0000 4600 8570 1402

Płatność u kuriera:

KOSZT: 0 PLN

płatność gotówką

Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki.

Forma płatności wykorzystywana przy formie dostawy: Kurier InPost. Pozwala dokonać płatności dostawcy przy odbiorze przesyłki.

Kurier InPost ma możliwość przyjęcia płatności tylko w formie gotówki. Dla zamówień poniżej 300 zł dopłata za płatność przy odbiorze to 5 zł.


Przelewy24:

KOSZT: 0 PLN

Przelewy24 logo

Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej wpłaty to 5 minut.

Płatność internetowa za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Szybka i skuteczna forma płatności pozwalająca na wykonanie przelewów online w 324 bankach, płatność kartą kredytową, BLIKiem, Google Pay, Apple Pay oraz PayPo. W przypadku wygaśnięcia sesji płatności nie ma konieczności ponawiania zamówienia, wystarczy kliknąć  w "opłać zamówienie"  w wiadomości mailowej potwierdzającej zamówienie.


PayU:

KOSZT: 0 PLN

PayU logo

Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej wpłaty to 5 minut.

Płatność internetowa za pośrednictwem serwisu PayU to szybka i skuteczna forma płatności. Można zapłacić przelewem online w większości banków, kartą kredytową oraz BLIKiem .W przypadku wygaśnięcia sesji płatności nie ma konieczności ponawiania zamówienia, wystarczy kliknąć w "opłać zamówienie"  w wiadomości  mailowej potwierdzającej zamówienie.


Raty Credit Agricole:

KOSZT: 0 PLN

Credit Agricole logo

Czas potrzebny na dopełnienie formalności to do 24 godzin zazwyczaj  15 min.

Wygodna i szybka metoda płatności, która pozwala na rozłożenie  zakupów na dogodne raty. Domyślna oferta to "10 rat 0%" - RRSO 0%. Dla potwierdzenia tożsamości bank poprosi o przelanie 1 zł, która jest zwracana po dopełnieniu formalności.


Raty Alior Bank:

KOSZT: 0 PLN

Alior Bank logo

Czas potrzebny na dopełnienie formalności to do 24 godzin.

Wygodna i szybka metoda płatności, która pozwala na rozłożenie jej na dogodne raty. Domyślna oferta to "10 rat 0%" - RRSO 0%. Jeśli potrzebujesz rozłożyć płatność na dłuższy okres masz możliwość wydłużenia aż do 48 rat. Podczas składania wniosku należy wybrać ofertę "TANIE RATY 0,4 % miesięcznie". Oprocentowanie to ilość miesięcy pomnożona razy 0,4%, czyli dla 10 rat jest to 4%, a dla 20 rat 8%. Dla potwierdzenia tożsamości bank poprosi o przelanie 1 zł, która jest zwracana po dopełnieniu formalności.


PayPo:

KOSZT: 0 PLN

PayPo logo

Decyzja przyznawana jest w czasie krótszym niż 10 sekund.

Wygodna metoda, która umożliwia odroczenie płatności na 30 dni. W tym czasie RRSO wynosi 0%, więc nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów. Pierwszy limit transakcji wynosi do 800 zł, a dla powracających Klientów aż do 2000 zł.


P24Now:

KOSZT: 0 PLN

P24Now logo

Decyzja przyznawana jest przeważnie w ciągu 15 min.

Forma płatności przygotowana w ramach Przelewy24 we współpracy z bankiem Santander Consumer Bank. To Ty wybierasz, czy wolisz płatność ratalną, czy odroczoną. O limit wnioskujesz raz, a zakupy robisz wielokrotnie. Przyznana kwota może wynieść nawet do 10 000 zł! Ta opcja dostępna jest po wybraniu formy płatności Przelewy24.


KOSZTY I FORMY DOSTAWY:


Kurier

KOSZT: 0 PLN

Logo DPD

Czas realizacji po stronie spedytora wynosi: do 2 dni roboczych.

Przesyłka kurierska w naszym sklepie internetowym dla zakupów powyżej 300 zł jest zawsze za darmo, niezależnie od wybranej formy płatności. Dla zamówień poniżej 300 zł koszt przesyłki to 15 zł, a z płatnością przy odbiorze kurierowi 5 zł. Zamówione produkty przesyłamy w najkrótszym możliwym czasie, często jeszcze tego samego dnia (dla zamówień do godziny 12).

Przesyłamy je za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost oraz DPD, które umożliwiają śledzenie paczki oraz bezpośredni kontakt z kurierem.

Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki jest możliwa tylko w przypadku wyboru kuriera InPost.

Śledzenie paczki InPost możliwe pod tym linkiem.

Śledzenie paczki DPD możliwe pod tym linkiem.


Paczkomaty InPost

KOSZT: 0 PLN

Logo Inpost

Czas realizacji po stronie spedytora wynosi: do 2 dni roboczych.

Dostarczenie do paczkomatów InPost  w naszym sklepie internetowym dla zakupów powyżej 300 zł jest zawsze za 0 zł, niezależnie od wybranej formy płatności. Dla zamówień poniżej 300 zł koszt przesyłki to 10 zł. Zamówione produkty przesyłamy w najkrótszym możliwym czasie, często jeszcze tego samego dnia (dla zamówień do godziny 12).

Firma InPost przesyła przejrzyste powiadomienia i umożliwia śledzenie paczki. Śledzenie przesyłki możliwe pod tym linkiem.

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

574 003 908
bok@goodair.pl