FORMY PŁATNOŚCI


Przelew bankowy:

KOSZT: 0 PLN

blenkiet przelewu

Czas księgowania przelewu tradycyjnego wynosi: od 1 do 2 dni roboczych.

Przelew bankowy, pocztowy lub internetowy. W celu przyśpieszenia księgowania pieniędzy prosimy o podesłanie potwierdzenia wpłaty na adres bok@goodair.pl

Dane do przelewu:

GoodAIR Sp. z o. o. ul. Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław

Numer konta: 15 2490 0005 0000 4600 8570 1402

Płatność u kuriera:

KOSZT: 0 PLN

płatność gotówką

Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki.

Forma płatności wykorzystywana przy formie dostawy: Kurier - DPD. Pozwala dokonać płatności dostawcy przy odbiorze przesyłki.

Kurier DPD ma możliwość przyjęcia płatności tylko w formie gotówki. Dla zamówień do 299 zł dopłata za płatność przy odbiorze to 5 zł.


Przelewy24:

KOSZT: 0 PLN

Przelewy24 logo

Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej wpłaty to 5 minut.

Płatność internetowa za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Szybka i skuteczna forma płatności pozwalająca na wykonanie przelewów online w 324 bankach, płatność kartą kredytową, BLIKiem, Google Pay, Apple Pay oraz PayPo. W przypadku wygaśnięcia sesji płatności nie ma konieczności ponawiania zamówienia, wystarczy kliknąć  w "opłać zamówienie"  w wiadomości mailowej potwierdzającej zamówienie.


PayU:

KOSZT: 0 PLN

PayU logo

Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej wpłaty to 5 minut.

Płatność internetowa za pośrednictwem serwisu PayU to szybka i skuteczna forma płatności. Można zapłacić przelewem online w większości banków, kartą kredytową oraz BLIKiem .W przypadku wygaśnięcia sesji płatności nie ma konieczności ponawiania zamówienia, wystarczy kliknąć w "opłać zamówienie"  w wiadomości  mailowej potwierdzającej zamówienie.


Raty Credit Agricole:

KOSZT: 0 PLN

Credit Agricole logo

Czas potrzebny na dopełnienie formalności to do 24 godzin zazwyczaj  15 min.

Wygodna i szybka metoda płatności, która pozwala na rozłożenie  zakupów na dogodne raty. Domyślna oferta to "10 rat 0%" - RRSO 0%. Dla potwierdzenia tożsamości bank poprosi o przelanie 1 zł, która jest zwracana po dopełnieniu formalności.


Raty Alior Bank:

KOSZT: 0 PLN

Alior Bank logo

Czas potrzebny na dopełnienie formalności to do 24 godzin.

Wygodna i szybka metoda płatności, która pozwala na rozłożenie jej na dogodne raty. Domyślna oferta to "10 rat 0%" - RRSO 0%. Jeśli potrzebujesz rozłożyć płatność na dłuższy okres masz możliwość wydłużenia aż do 48 rat. Podczas składania wniosku należy wybrać ofertę "TANIE RATY 0,4 % miesięcznie". Oprocentowanie to ilość miesięcy pomnożona razy 0,4%, czyli dla 10 rat jest to 4%, a dla 20 rat 8%. Dla potwierdzenia tożsamości bank poprosi o przelanie 1 zł, która jest zwracana po dopełnieniu formalności.


KOSZTY I FORMY DOSTAWY:


Kurier

KOSZT: 0 PLN

Logo DPD

Czas realizacji po stronie spedytora wynosi: do 2 dni roboczych.

Przesyłka kurierska w naszym sklepie internetowym dla zakupów powyżej 300 zł jest zawsze za 0zł, niezależnie od wybranej formy płatności. Dla zamówień do 299 zł koszt przesyłki to 15 zł, a z płatnością przy odbiorze kurierowi 20 zł. Zamówione produkty przesyłamy w najkrótszym możliwym czasie, często jeszcze tego samego dnia (dla zamówień do godziny 12). Przesyłamy je za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz FedEx, która umożliwia śledzenie paczki oraz bezpośredni kontakt z kurierem. Śledzenie przesyłki możliwe pod tym linkiem.


Paczkomaty InPost

KOSZT: 0 PLN

Logo Inpost

Czas realizacji po stronie spedytora wynosi: do 2 dni roboczych.

Dostarczenie do paczkomatów InPost  w naszym sklepie internetowym dla zakupów powyżej 300 zł jest zawsze za 0zł, niezależnie od wybranej formy płatności. Dla zamówień do 299 zł koszt przesyłki to 10 zł. Zamówione produkty przesyłamy w najkrótszym możliwym czasie, często jeszcze tego samego dnia (dla zamówień do godziny 12). Firma InPost przesyła przejrzyste powiadomienia i umożliwia śledzenie paczki. Śledzenie przesyłki możliwe pod tym linkiem.

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

574 003 908
bok@goodair.pl