FORMY PŁATNOŚCI


PRZELEW BANKOWY:

KOSZT: 0 PLN

Czas księgowania przelewu tradycyjnego wynosi: od 1 do 2 dni roboczych.

Przelew bankowy, pocztowy lub internetowy. W celu przyśpieszenia księgowania pieniędzy prosimy o podesłanie potwierdzenia wpłaty na adres bok@goodair.pl.

ZA POBRANIEM:

KOSZT: 0 PLN

Płatność gotówką przy odbiorze przesyłki.

Forma płatności wykorzystywana przy formie dostawy: Kurier - DPD. Pozwala dokonać płatności dostawcy przy odbiorze przesyłki. Kurier DPD ma możliwość przyjęcia płatności tylko w formie gotówki.


PAYU:

KOSZT: 0 PLN

Czas potrzebny na zaksięgowanie takiej wpłaty to 15 minut.

Płatność internetowa za pośrednictwem serwisu PayU. Szybka i skuteczna forma płatności. W przypadku wygaśnięcia sesji płatności nie ma możliwości jej powtórzenia. Wygaśnięcie sesji należy zgłosić obsłudze sklepu na email bok@goodair.pl


RATY ALIOR BANK:

KOSZT: 0 PLN

Czas potrzebny na dopełnienie formalności to do 24 godzin.

Wygodna i szybka metoda płatności, która pozwala na rozłozenie jej na dogodne raty. Domyślna oferta to "10 rat 0%" - RRSO 0%. Jesli potrzebujesz rozłozyć płatność na dłuższy okres masz możliwość wydłużenia aż do 48 rat. Podczas składania wniosku należy wybrać ofertę "TANIE RATY 0,4 % miesięcznie". Oprocentowanie to ilość miesięcy pomnożona razy 0,4%, czyli dla 10 rat jest to 4%, a dla 20 rat 8%. Dla potwierdzenia tożsamości bank poprosi o przelanie 1 zł, która jest zwracana po dopełnieniu formalności.


E-RATY SANTANDER CONSUMER BANK:

KOSZT: 0 PLN

Czas potrzebny na dopełnienie formalności to do 48 godzin.

Wygodna forma płatności, która pozwala na rozłozenie jej na dogodne raty. Domyślna oferta to "Raty 0%" - RRSO 0%. Bank Santander Consumer Bank pozwala na dodanie wpłaty własnej i rozłożenie pozostałej części na nawet 50 rat. W tym celu podczas wypłaniania wniosku nalezy wybrać ofertę "Tani kredyt dla GoodAIR - 0,4% miesięcznie", a następnie wybrać preferowaną wpłate własną oraz ilość rat. Oprocentowanie to ilość miesięcy pomnożona razy 0,4%, czyli dla 10 rat jest to 4%, a dla 20 rat 8%. Dla potwierdzenia tożsamości bank poprosi o przelanie 1 zł, która jest zwracana po dopełnieniu formalności.


KOSZTY I FORMY DOSTAWY:


Kurier DPD

KOSZT: 0 PLN

Czas realizacji po stronie spedytora wynosi: do 2 dni roboczych.

Przesyłka kurierska w naszym sklepie internetowym dla zakupów powyżej 200 zł jest zawsze za 0zł, niezależnie od wybranej formy płatności. Dla zamówień do 199 zł koszt przesyłki to tylko 10 zł. Zamówione produkty przesyłamy w najkrótszym możliwym czasie, często jeszcze tego samego dnia (dla zamówień do godziny 12). Przesyłamy je za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, która umożliwia śledzenie paczki oraz bezpośredni kontakt z kurierem. Śledzenie przesyłki możliwe pod tym linkiem.

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

574 003 908
bok@goodair.pl