• PRZEBYWANIE NA POWIETRZU – CHROŃ SWOJE ZDROWIE. MASKI ANTYSMOGOWE

  PRZEBYWANIE NA POWIETRZU – CHROŃ SWOJE ZDROWIE. MASKI ANTYSMOGOWE

  Bez kategorii

  „Nie siedź w domu przed komputerem! Idź na podwórko!” – ile razy zdarzyło Ci się to słyszeć w dzieciństwie od mamy? Przebywanie na powietrzu zawsze było utożsamiane z czymś zdrowym, jednak jakość powietrza w miastach drastycznie spadła. Bywają dni, kiedy zastanawiamy się, czy wychodzić z domu i wdychać smog. Chyba nie o to chodziło naszym mamom…

  Czytaj dalej >
 • Polska w cieniu smogu

  Polska w cieniu smogu

  Powietrze

  Od kilku miesięcy Polska prowadzi w notowaniach krajów na najbardziej zanieczyszczone powietrze w Europie, w tym smogu. Trująca mgła odciska swoje piętno szczególnie w sezonie grzewczym. Bezpośrednią przyczyną występowania podwyższonego stężenia w tym okresie jest ogrzewanie budynków z wykorzystaniem przestarzałych kotłów węglowych, które emitują nawet dziesięciokrotnie więcej pyłów i B[a]P niż ich nowocześniejsze odpowiedniki.

  Czytaj dalej >
 • Smog a ciąża

  Smog a ciąża

  Powietrze

  Ciąża to w życiu kobiety wyjątkowy okres, w którym musisz dbać o siebie bardziej niż zwykle. W końcu, w swoim brzuchu nosisz dziecko, które do rozwoju potrzebuje spokoju, odpowiedniego pokarmu, bezpiecznego środowiska i przede wszystkim zdrowego i czystego powietrza.

  Czytaj dalej >
 • Świece parafinowe – Czego Ci nie mówią producenci świec, co szkodzi zdrowiu?

  Świece parafinowe – Czego Ci nie mówią producenci świec, co szkodzi zdrowiu?

  Zdrowe Wnętrze Dekoracje

  Nie wyobrażamy sobie minionego święta bez zapalenia na cmentarzu świecy, która będzie się tlić przyjemnym i delikatnym płomieniem.

  Czytaj dalej >
 • Syndrom Chorego Budynku

  Syndrom Chorego Budynku

  Źródła Zanieczyszczeń

  Nie wiesz dlaczego boli Cię głowa? Czujesz się przemęczony, a może masz problemy z oddychaniem? Może to Syndrom Chorego Budynku? Przeczytaj co to jest SBS oraz jakie są jego przyczyny. Sprawdź, czy nie dotyczy twojego mieszkania lub miejsca pracy.

  Nie wiesz dlaczego boli Cię głowa? Czujesz się przemęczony, a może masz problemy z oddychaniem? Może to Syndrom Chorego Budynku? Przeczytaj co to jest SBS oraz jakie są jego przyczyny. Sprawdź, czy nie dotyczy twojego mieszkania lub miejsca pracy.Może to Syndrom Chorego Budynku?

  Czytaj dalej >