Witaj, zaczynamy!

Witam Cię serdecznie na GoodAIR | BLOG. Odpowiem Ci na najważniejsze pytanie – „CO tu znajdę dla siebie?” Jeżeli interesuje Cię… Jak zadbać o miejsce, w którym mieszkasz w taki sposób, aby było zdrowsze i bardziej przyjazne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Witam Cię serdecznie na GoodAIR | BLOG.
Odpowiem Ci na najważniejsze pytanie - "CO tu znajdę dla siebie?"

Jeżeli interesuje Cię...

 •     Jak zadbać o miejsce, w którym mieszkasz  w taki sposób, aby było zdrowsze i bardziej przyjazne  dla Ciebie i Twoich bliskich.
 •     Szukasz podanej w prosty i czytelny sposób wiedzy o tym, jakie są źródła zagrożeń i zanieczyszczeń w domu , jak typowe czynności domowe wpływają na stan atmosfery i wewnętrzny mikroklimat w miejscu, w którym mieszkasz.
 •     Chcesz się dowiedzieć JAK  w prosty sposób, nie wydając żadnych pieniędzy oczyścić dom z zanieczyszczeń  i typowych zagrożen.
 •     Chcesz się dowiedzieć o nowinkach technicznych i urządzeniach , które wykonają za Ciebie żmudną pracę, a Ty odzyskasz czas dla siebie.

...to znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie te pytania i znacznie więcej!

Dzięki GoodAIR | BLOG Twój dom lub mieszkanie stanie się miejscem wolnym od zmartwień, przyjaznym dla zdrowia, w którym będziesz spędzać czas z przyjemnością i się zrelaksujesz.

Zapraszam do lektury i na nasz fanpage na  Facebooku .​


Jeśli podobał się Tobie ten wpis - proszę zostaw komentarz, polub nasz fanpage na Facebooku, aby otrzymać informacje o kolejnych wpisach, które się tu pojawią. Napisz nam, co myślisz! UDOSTĘPNIJ

Powiązane strony


czujnik pleśni, filtry do wody montowane pod zlewem, filtry osmotyczne do wody, jak pozbyć sie pleśni ze ściany, jonizator sharp plasmacluster, maseczki smogowe, najlepszy nawilżacz, oczyszczacz nawilzacz xiaomi, oczyszczacze powietrza coway, polecany oczyszczacz powietrza, Sharp FP-J60EU-W czujnik, sharp oczyszczacz nawilżacz, ultrafiltracji wody, woda do dystrybutora

Komentarze

 • Michał napisał:
  Witam,
  Dla zdrowego i naturalnego oczyszczenia powietrza w domu polecam odpowiedni rośliny + system Airy.
  Polecam zakup po jednej doniczce Airy na pokój i posadzeniu w niej odpowiedniej rośliny np skrzydłokwiata lub draceny. Airy to specjalna doniczka ktora posiada substrat, węgiel aktywny oraz zbiornik na wodę. Poprzez efekt komina zasysa ona powietrze oraz wentyluje korzenie. Substrat oraz węgiel aktywny i woda zatrzymują zanieczyszczenia a mikroorganizmy i enzymy żyjące na korzeniach rozkładają te zanieczyszczenia na składniki odżywcze. Instytut Fraunhofera przebadał iż 16mkw pomieszczenie jedna doniczka oczyści w 24 godziny i jest 8 razy skuteczniejsza niż standardowa doniczka z kwiatem.
  10.04.2017
 • Ines napisał:
  Witam!
  Świetne informacje, bardzo przydatne!
  Jednak z wietrzeniem pomieszczeń ,ostatnio mam wątpliwości. Jestem alergikiem na kurz roztocza i pleśnie prawdopodobnie.
  Wielokrotne testy nie wykazały, ale objawowo największe prawdopodobieństwo.
  Mam wątpliwości co do wietrzenia ,nie z powodu tego że samo w sobie jest złe, tylko z powodu tzw. "smogu" na zewnątrz. Niby z pieców węglowych. Gdybym w latach 80 -tych nie mieszkała w Bytomiu i Chorzowie , apotem prawie 15 lat na wsi z piecami w każdym pokoju, to może bym uwierzyła. Jednak ostatnie obserwacje nieba i tego co na nim lata przekonały mnie w 100 procentach ,że niestety to owe "samoloty", a raczej substancje z nich rozpylane nas trują. Nie interesuje mnie polityka. Niestety rządzący dobrze o tym wiedzą ,jednak nikogo nie wzrusza jakie to ma konsekwencje dla nas. Ja natomiast jestem żywo zainteresowana oczyszczaniem powietrza ze względów zdrowotnych. Przypuszczam ,że na "owe" zanieczyszczenia nie będzie idealnego filtra za przystępne pieniądze, jednak "lepszy rydz niż nic". I tak niestety na zewnątrz trzeba wyjść.
  Czy może Pan podpowiedzieć coś bliżej , jakiś model polecić?
  Pozdrawiam!
  26.01.2017
 • GoodAIR.pl napisał:
  Witaj,
  Jeśli sam/-a stosujesz jakieś domowe, naturalne i sprawdzone sposoby odświeżania powietrza, podziel się z nami - inni skorzystają, a ja z przyjemnością udostępnię je na blogu.
  30.07.2015

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Czytaj także

Woda alkaliczna, czyli żywa woda. Dla kogo jest przeznaczona?

Woda alkaliczna, czyli żywa woda. Dla kogo jest przeznaczona?

31.01.2023

Woda alkaliczna jest coraz częstszym wyborem konsumentów. Codzienne spożycie wody alkalizowanej niesie za sobą zbawienne korzyści dla naszego organizmu, pozytywnego samopoczucia i energii. Dlaczego warto pić wodę alkaliczną i dla kogo jest przeznaczona?

Czytaj dalej >
Czy woda po zmiękczaniu jest słona?

Czy woda po zmiękczaniu jest słona?

27.01.2023

Zmiękczacz wody ma za zadanie poprawić jej jakość. Słony smak po procesie zmiękczania nie jest czymś naturalnym i oznacza głębszy problem. W takich sytuacjach należy jak najszybciej rozpoznać i wyeliminować źródło problemu. Co może być powodem zmiany smaku wody?

Czytaj dalej >