Oczyszczacz powietrza z funkcją chłodzenia - poznaj Vestfrost

Oczyszczacze powietrza z serii VP-B1 marki Vestfrost są innowacyjnymi urządzeniami, które przynoszą wiele korzyści dla Twojego zdrowia i wygody. Dzięki ich zaawansowanym technologiom, modele skutecznie usuwają zanieczyszczenia ale też ogrzewają i ochładzają powietrze.

Użyj kodu rabatowego i odbierz 3% rabatu


Wiele urządzeń w jednym oczyszczaczu powietrza


Oczyszczacze powietrza Vestfrost z serii VP-B1 to innowacyjne i wydajne urządzenia, które oferują wiele korzyści dla Twojego zdrowia i wygody. Dzięki zaawansowanym technologiom, oba modele są w stanie skutecznie usuwać zanieczyszczenia z powietrza, neutralizować szkodliwe substancje i zapachy, a także zapewnić czyste powietrze wolne od alergenów.

Oprócz oczyszczania, urządzenia posiadają funkcję ogrzewania oraz chłodzenia. Dzięki temu powietrze w Twoim domu będzie oczyszczone, latem schłodzone, a zimą ogrzane. Model B1H50GP jest urządzeniem 3w1 - oczyszcza, wentyluje i ogrzewa, natomiast B1F50WH to oczyszczacz powietrza z funkcją chłodzenia. Jest to innowacja w świecie oczyszczania powietrza. Dlaczego musisz kupować 3 lub dwa urządzenia kiedy wystarczy Ci jedno!


Wielostopniowe oczyszczanie


filtracja wstepna vestfrost3243

Filtracja wstępna

Jej zadaniem jest usunięcie największych cząsteczek zanieczyszczeń takich jak włosy, sierść czy kurz.


powłoka antybakteryjna

Powłoka antybakteryjna

Warstwa pokonująca bakterie, drożdżaki i drobnoustroje takie jak gronkowiec czy E.Cola ze skutecznością aż 99,99%.


warstwa hepa w nowych oczyszczaczach vestfrost

Filtr HEPA

Filtracja HEPA jest najistotniejszym filtrem w urządzeniach, ponieważ usuwa wszelkie, nawet najmniejsze zanieczyszczenia takie jak pyły zawieszone PM 2.5 i PM 10, alergeny czy roztocza.


wartswa węglowa w nowych oczyszczaczach vestfrost

Warstwa węglowa

Filtr węglowy jest odpowiedzialny za usunięcie zanieczyszczeń gazowych ale również pochłania nieprzyjemne zapachy takie jak dym papierosowy.


jonizator w nowych oczyszczaczach vestforst

Jonizator Plasma ION

Jonizacja unieszkodliwia bakterie, wirusy i inne patogeny oraz wspiera cały proces i skuteczność oczyszczania.


dioda uvc w nowych vestfrostach

Dioda UV-C LED

Dioda wysterylizuje powietrze po całym procesie oczyszczania abyśmy mieli pewność, że powietrze, którym oddychamy jest krystalicznie czyste i pozbawione wszelkich zanieczyszczeń.


Funkcja chłodzenia


funkcja chłodzenia w nowych vestfrostch

Oba modele z serii VP-B1 oprócz wspomnianego oczyszczania powietrza posiadają funkcję chłodzenia. Dzięki wbudowanemu wentylatorowi z 9 poziomami pracy, urządzenie nie tylko oczyszcza powietrze, ale również ochładza je - co jest szczególnie przydatne w gorące letnie dni. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się krystalicznie czystym powietrzem, wolnym od wszelkich zanieczyszczeń, jednocześnie ciesząc się przyjemnym chłodem.

Oczyszczacz powietrza z funkcją chłodzenia to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się zdrowym powietrzem i komfortem termicznym w jednym. W przypadku osób z problemami z oddychaniem lub alergiami, takie oczyszczacze mogą przynieść znaczną ulgę, pozwalając na łagodzenie objawów i poprawę komfortu funkcjonowania. Jest to świetne rozwiązanie na lato - niech urządzenie oczyszcza powietrze z pyłków i innych alergenów oraz schładza je w tym samym czasie!


Funkcja ogrzewania


zmiękczacze wody do domu jendorodzinnego filtry zmiękczające

Model VP-B1H50GP oprócz oczyszczania i chłodzenia posiada również funkcję ogrzewania! Opcja ogrzewania skupia się na aż 4 poziomach pracy, dzięki którym możemy dopasować tryb ogrzewania do naszych indywidualnych potrzeb w danym momencie.

Oczyszczacz powietrza z funkcją ogrzewania to doskonały sposób na utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu. Oczyszczaj powietrze w pokoju i w tym samym czasie spraw, żeby panowała w nim przytulna temperatura - bez konieczności korzystania z dwóch oddzielnych urządzeń! Podsumowując, oczyszczacz powietrza z funkcją ogrzewania to inwestycja, która przynosi wiele korzyści zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla Twojego portfela.


Korzyści posiadania oczyszczacza powietrza z funkcją ogrzewania i chłodzenia


Posiadanie urządzenia, które oczyści powietrze w tym samym czasie je chłodząc lub ogrzewając ma cały wachlarz zalet:

  • Komfort w każdej sytuacji: dzięki funkcji ogrzewania i chłodzenia, oczyszczacz umożliwia użytkowanie urządzenia przez cały rok, niezależnie od pory roku. Dzięki funkcji chłodzenia można korzystać z oczyszczacza w upalne dni, kiedy powietrze jest duszne i nieprzyjemne, natomiast funkcja ogrzewania sprawia, że oczyszczacz powietrza staje się również przydatny w okresie zimowym.
  • Oszczędność pieniędzy: zamiast kupować osobne urządzenia do chłodzenia i ogrzewania, możesz zainwestować w oczyszczacz powietrza z funkcją dwustronną. To może pozwolić na zaoszczędzenie pieniędzy, ponieważ nie trzeba kupować i utrzymywać dwóch oddzielnych urządzeń. 
  • Oszczędność miejsca: oczyszczacz powietrza z funkcją chłodzenia i ogrzewania pozwala na oszczędność miejsca w pomieszczeniu, ponieważ zamiast oddzielnych urządzeń do chłodzenia i ogrzewania, mamy jedno kompaktowe rozwiązanie.
  • Czyste powietrze: oczyszczacz powietrza z funkcją ogrzewania i chłodzenia usuwa zanieczyszczenia z powietrza, takie jak kurz, pył, roztocza, dym czy zapachy. To pozwala na utrzymanie krystalicznie czystego powietrza w pomieszczeniu, co ma pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie.
  • Ochrona przed wirusami i bakteriami: niektóre oczyszczacze powietrza z funkcją ogrzewania i chłodzenia wykorzystują specjalne filtry HEPA, które usuwają z powietrza wirusy i bakterie. To szczególnie ważne w sezonie przeziębień i grypy.
  • Łatwa obsługa: urządzenia posiadają wygodną rączkę, która sprawia, że w łatwy i wygodny sposób możemy przenosić oczyszczacz w dowolne miejsce. Dodatkowo możemy nim sterować za pomocą aplikacji oraz pilota. 


Jonizator Plasma ION


jonizacja w nowych veveve

Oczyszczacze powietrza z serii VP-B1 są wyposażone w wysokiej klasy jonizator Plasma ION, który usuwa zanieczyszczenia z powietrza poprzez uwalnianie naładowanych dodatnio i ujemnie jonów.

Ta zaawansowana technologia pozwala na unieszkodliwienie bakterii, wirusów i nieprzyjemnych zapachów, jednocześnie redukując skupiska kurzu domowego. Dzięki temu, oczyszczacz powietrza jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, dla których kurze są jednym z głównych powodów reakcji alergicznych. Jonizacja Plasma ION pozwala na ich skuteczne usunięcie. Dodatkowo, jonizator pomaga w redukcji elektryczności statycznej, co znacznie zmniejsza ilość osadzającego się kurzu na meblach i innych powierzchni.


Dioda UV-C LED - sterylizacja powietrza


dioda uvuvuv w nowcyh vestfroactgch

Wbudowana w modele dioda UV-C LED to zaawansowana technologia sterylizacji powietrza, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia i patogeny, takie jak bakterie i wirusy. Oczyszczone powietrze przechodzi przez diodę, która znajduje się wewnątrz urządzenia, dzięki czemu masz pewność, że powietrze w Twoim domu jest wolne od szkodliwych drobin.

Ta nowoczesna i efektywna technologia jest w stanie usuwać zanieczyszczenia poniżej 0,3 mikrona w czasie krótszym niż jedna sekunda. Co więcej, dioda UV-C LED działa przy minimalnym poborze energii, więc nie musisz obawiać się zwiększenia swojego rachunku za prąd. 


Rozbudowane tryby i czujniki pracy


Oczyszczacze powietrza z serii VP-B1 to produkty z najwyższej klasy, wyposażone w zaawansowane czujniki, wskaźniki oraz tryby pracy, które gwarantują maksymalną wygodę użytkowania i zapewniają krystalicznie czyste powietrze.

Dzięki trybowi auto urządzenie samo dostosuje moc oczyszczania powietrza do aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu. Tryb nocny zapewni cichą pracę, nie zakłócając tym samym Twojego snu. Wskaźnik numeryczny, temperatury oraz wilgotności powietrza pozwolą na dokładne monitorowanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym, co pozwala na utrzymanie komfortu termicznego oraz zminimalizowanie skutków suchego powietrza. Dodatkowo czujnik temperatury i poziomu wilgotności powietrza dokładnie dostosowuje tryb pracy urządzenia do aktualnych warunków w pomieszczeniu.


Sterowanie aplikacją lub pilotem


sterwanie nwymi oczyszczaczami vestfrost

Oba modele oferują aż trzy rodzaje sterowania - ręcznie, pilotem lub poprzez aplikację mobilną Tuya.

Możesz kontrolować ich działanie za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej, co umożliwia dostęp do trybów pracy bez wychodzenia z wygodnego fotela. Dzięki zastosowaniu technologii WI-FI, możesz mieć pełną kontrolę nad urządzeniem z dowolnego miejsca w domu. Kompatybilna z urządzeniem aplikacja Tuya jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android, co pozwala na łatwe monitorowanie i kontrolowanie urządzenia w każdej chwili. Zyskujesz dzięki temu szybki i łatwy dostęp do informacji dotyczących urządzenia oraz jego ustawień.

Posiadanie jednego z modeli również zapewnia dostęp do nowoczesnego pilota zdalnego sterowania, który umożliwia pełną kontrolę nad oczyszczaczem i wentylacją. Ta innowacyjna funkcja jest szczególnie przydatna dla osób, które cenią sobie wygodę, komfort oraz funkcjonalność.


Oczyszczacz powietrza z funkcją grzania i chłodzenia


Vestfrost VP-B1H50GP to rewelacyjny wentylator, który nie tylko oczyszcza powietrze, ale również oferuje wiele innych funkcji. Ten model posiada 6-etapowy proces oczyszczania powietrza, który zapewnia idealne warunki do oddychania w pomieszczeniach o powierzchni do 50m2.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zdrowy i czysty klimat w swoim domu lub biurze. Nie tylko funkcja oczyszczania powietrza czyni ten wentylator wyjątkowym, ale także jego praktyczne opcje grzania i chłodzenia. W trybie auto urządzenie wykorzystuje czujnik temperatury, co pozwala mu dostosować prędkość i intensywność nawiewu, aby utrzymać optymalną temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki temu nie musisz martwić się o ustawianie temperatury na urządzeniu, ponieważ Vestfrost VP-B1H50GP zrobi to za Ciebie. Dodatkowo, wentylator ten jest wyposażony w diodę UV-C LED oraz Jonizator Plasma ION, które skutecznie eliminują niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia z powietrza. Jest to idealne rozwiązanie dla alergików lub osób cierpiących na astmę. Warto również podkreślić, że Vestfrost VP-B1H50GP ma niebanalny design, który pozwoli na idealne dopełnienie estetyczne wnętrza. W końcu, oprócz funkcjonalności, ważne jest również, aby urządzenie pasowało do stylu pomieszczenia.


Oczyszczacz powietrza z funkcją chłodzenia


Vestfrost VP-B1F50WH to innowacyjny oczyszczacz powietrza z funkcją chłodzenia, który oferuje aż 6-stopniowy proces oczyszczania. Ten model jest idealnie przystosowany do pomieszczeń o powierzchni do 50m2, dzięki czemu możesz cieszyć się krystalicznie czystym powietrzem w swoim domu. Dodatkowo, dioda UV-C LED i technologia jonizacji Plasma ION gwarantują, że powietrze będzie wolne od wszelkich zanieczyszczeń.

Co więcej, urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym designem, co sprawia, że będzie idealnym dopełnieniem Twojego wnętrza. Vestfrost VP-B1F50WH oferuje również funkcję chłodzenia na aż 9 poziomach, co pozwala na zachowanie komfortu w każdej sytuacji. Ponadto, urządzenie wykorzystuje czujnik temperatury, który umożliwia dostosowanie prędkości i intensywności nawiewu, aby zapewnić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki trybowi auto, wentylator działa w pełni samodzielnie, bez konieczności ręcznej regulacji. To świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę.


Porównanie


Vestfrost biały

Vestfrost ciemny
MODEL VP-B1F50WH VP-B1H50GP
POWIERZCHNIA 50 m2 50 m2
WYDAJNOŚĆ 1109 m3/h 620 m3/h
PRĘDKOŚĆ NAWIEWU 308 l/s 172 l/s
HAŁAS 38-58 dB 38-58 dB
NAWILŻANIE nie nie
JONIZACJA tak tak
DIODA UV-C tak tak
CZUJNIKI temperatury i wilgotności temperatury i wilgotności
WSKAŹNIKI numeryczny, wilgotności powietrza, temperatury numeryczny, wilgotności powietrza, temperatury
FUNKCJE aplikacja mobilna, chłodzenie powietrza aplikacja mobilna, chłodzenie i ogrzewanie powietrza
WYMIARY 80x23x23,5 cm 70x25,5x25,5 cm


Podsumowanie


Vestfrost VP-B1H50GP oraz VP-B1F50WH to nowoczesne oczyszczacze powietrza z funkcją wentylacji, które mogą pochwalić się 6-stopniowym procesem oczyszczania oraz dostosowaniem do powierzchni do 50m2. Model B1H50 posiada również funkcję ogrzewania. 


Najczęstsze pytania


Jakie są funkcje urządzenia Vestfrost VP-B1H50GP i VP-B1F50WH?

Oba urządzenia posiadają funkcję oczyszczania powietrza, diodę UV-C LED oraz jonizator Plasma ION. VP-B1H50GP posiada dodatkowo funkcję ogrzewania i chłodzenia, a VP-B1F50WH posiada funkcję chłodzenia na 9 poziomach.

Jakie jest zastosowanie Vestfrost VP-B1H50GP i VP-B1F50WH?

Urządzenia Vestfrost VP-B1H50GP i VP-B1F50WH służą do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 50m2 oraz zapewnienia odpowiedniej temperatury powietrza.

Jak działa funkcja auto w urządzeniach Vestfrost VP-B1H50GP i VP-B1F50WH?

Funkcja auto wykorzystuje czujnik temperatury do samodzielnego dostosowania prędkości i intensywności nawiewu, co zapewnia odpowiednią temperaturę powietrza w pomieszczeniu.

Jakie są cechy wyróżniające urządzenia Vestfrost VP-B1H50GP i VP-B1F50WH?

Urządzenia Vestfrost VP-B1H50GP i VP-B1F50WH wyróżniają się nie tylko funkcjami, ale także nowoczesnym designem, który stanowi atrakcyjny element estetyczny wnętrza.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Czytaj także

Woda twarda a miękka - która jest lepsza?

Woda twarda a miękka - która jest lepsza?

15.06.2023

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaka jest różnica między twardą a miękką wodą i która z nich jest lepsza? Wpływ wody na nasze życie jest niezaprzeczalny, zarówno jeśli chodzi o zdrowie, jak i funkcjonowanie naszych urządzeń. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu tematowi i odkryjemy, jakie są zalety i wady obu rodzajów wody, aby pomóc Ci zdecydować, która jest lepsza dla Ciebie.

Czytaj dalej >
Odkurzacze bezprzewodowe pionowe - ranking 2023

Odkurzacze bezprzewodowe pionowe - ranking 2023

06.06.2023

Sprzątanie bez kabli stało się jeszcze łatwiejsze i bardziej wygodne! Przedstawiamy nasz najnowszy ranking odkurzaczy pionowych bezprzewodowych na rok 2023. Poznajcie najlepsze modele, które zapewniają nie tylko doskonałe rezultaty czyszczenia, ale również nowoczesne funkcje i długą żywotność baterii.

Czytaj dalej >