Oczyszczacze wody pod zlew Philips - który wybrać?

Odkryj innowacyjne oczyszczacze wody pod zlew Philips, które zapewniają doskonałą jakość i smak wody prosto z Twojego kranu. Dzięki zaawansowanej technologii, te filtry eliminują zanieczyszczenia, bakterie i metale ciężkie, dostarczając czystą i zdrową wodę dla Twojej rodziny. Poznaj korzyści i funkcje tych filtrów, które sprawiają, że picie wody staje się jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

W dzisiejszych czasach, coraz większą uwagę poświęcamy jakości wody, którą spożywamy i używamy w naszych domach. W związku z tym, coraz więcej osób zwraca uwagę na różne rozwiązania filtrujące, aby zapewnić sobie i swoim rodzinom czystą i zdrową wodę.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej zaawansowanym oczyszczaczom wody marki Philips, które oferują innowacyjne technologie i funkcje zapewniające nie tylko doskonałą jakość wody, ale także wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Dowiecie się, jak działają oczyszczacze wody pod zlew Philips, jakie korzyści oferują oraz dlaczego warto rozważyć ich zastosowanie w swoim domu.

Gotowi na podróż w świat czystej i smacznej wody? Przekonajmy się, dlaczego filtry do wody Philips są tak popularne i cenione przez użytkowników na całym świecie.

Sprawdź inne filtry do wody pod zlew klikając tutaj.

Użyj kodu rabatowego i odbierz 3% rabatu

Oczyszczacze wody pod zlew Philips - inteligentne systemy filtracyjne 


Philips AUT4030R400

Filtr do wody Philips AUT4030R400 to zaawansowany system filtracji, który dzięki technologii odwróconej osmozy zapewnia szybki przepływ i skuteczne oczyszczanie każdej kropli wody. Filtr jest w stanie wyprodukować 2271 litrów wody filtrowanej dziennie.

Jego ultrakompaktowa konstrukcja bez zbiornika minimalizuje zajmowane miejsce w kuchni, co sprawia, że jest idealny nawet dla mniejszych przestrzeni. Membrana odwróconej osmozy o głębokim stopniu filtracji eliminuje wirusy, bakterie, metale ciężkie, pestycydy, chlor i inne substancje, gwarantując wodę o doskonałym smaku.

Przepływ wody przefiltrowanej przez filtr RO wynosi 1,05 litra na minutę - daje nam to 1512 litrów wody dziennie. Wyjątkową cechą tego filtra jest możliwość wyboru między dwoma rodzajami wody - filtrowaną i oczyszczoną - w zależności od położenia dźwigni kranika. Woda filtrowana przez innowacyjny filtr mechaniczny 3w1 zachowuje cenne minerały, natomiast woda oczyszczona przechodzi przez filtr 3w1 i membranę osmotyczną, zapewniając nieskazitelną czystość.


Philips AUT4030R600

Filtr do wody Philips AUT4030R600 to zaawansowane rozwiązanie zapewniające doskonałą czystość wody bezpośrednio z kranu. Wykorzystuje technologię odwróconej osmozy oraz membranę o głębokim stopniu filtracji, eliminując wirusy, bakterie, metale ciężkie, pestycydy, chlor i inne substancje.

Filtr jest w stanie wyprodukować 2271 litrów wody filtrowanej dziennie. Nowa wersja filtra redukuje także obecność wirusów, PFAS i PFOA, a jego przepływ wody przefiltrowanej przez filtr RO jest znacząco większy bo aż 1,57 litra na minutę - daje nam to 2260 litrów wody dziennie.

Unikalną cechą jest możliwość wyboru dwóch rodzajów wody – filtrowanej lub oczyszczonej – w zależności od położenia dźwigni kranika.

Dzięki zaawansowanej technologii filtracji, system zapewnia skuteczne oczyszczanie wody przy stosunku wody czystej do odpływowej wynoszącym 2:1.


Philips AUT7006

Filtr podzlewowy Philips AUT7006 to zaawansowane urządzenie, które oferuje pięcioetapową filtrację opartą na technologii odwróconej osmozy, eliminując zanieczyszczenia, takie jak związki chemiczne, metale ciężkie, bakterie i wirusy, co zapewnia wysoką jakość wody pitnej.

Dzięki konstrukcji bezzbiornikowej oraz wydajności 3028 litrów na dzień, filtry Philips zapewniają stały dostęp do czystej wody dla całej rodziny. Inteligentny kranik ułatwia korzystanie z filtrowanej wody, zapewniając wygodny dostęp i regulację przepływu wody.

Model Philips AUT7006 to zaawansowany system filtracji oparty na pięcioetapowym procesie odwróconej osmozy, który skutecznie usuwa różnorodne zanieczyszczenia, zapewniając czystą i smaczną wodę do picia.

Filtr 4 w 1 usuwa duże cząsteczki, pochłania chlor, pestycydy i chemikalia, a filtracja odwrócona osmoza eliminuje ciała stałe rozpuszczone w wodzie, co sprawia, że woda jest nieskazitelnie czysta.


Philips AUT3268

Filtr do wody Philips AUT3268 to zaawansowany system oparty na technologii odwróconej osmozy, gwarantujący głębokie filtrowanie na poziomie 0,0001 mikrona, eliminując drobne zanieczyszczenia.

Zbiornik o pojemności 10,6 litra zajmuje niewiele miejsca, co sprawia, że jest praktycznym rozwiązaniem w domu.

Szybka filtracja z przepływem 2 litrów na minutę pozwala cieszyć się czystą wodą w kilka sekund.

Minimalna ilość połączeń podczas instalacji początkowej zapewnia prostotę i wygodę montażu systemu, a łatwa i higieniczna wymiana filtra dzięki innowacyjnemu systemowi QuickTwist ułatwia utrzymanie czystości.


Warianty zbiornikowe i bezzbiornikowe - wybór dla każdego użytkownika


Philips oferuje użytkownikom różne warianty filtrów do wody, w tym zarówno zbiornikowe, jak i bezzbiornikowe rozwiązania. Zarówno modele zbiornikowe, jak i bezzbiornikowe mają swoje unikalne zalety, dostosowane do różnych potrzeb i preferencji użytkowników.

Zbiornikowy model, taki jak Philips AUT3268, charakteryzuje się dużą pojemnością zbiornika - 10,6 litra - co oznacza, że mają one zdolność przechowywania większych ilości wody. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin, które zużywają dużą ilość wody codziennie. Zbiornikowe filtry do wody zajmują jednak więcej miejsca niż warianty bezzbiornikowe.

Z kolei modele bezzbiornikowe, jak np. Philips AUT4030R400 lub AUT7006 charakteryzują się kompaktową konstrukcją, która nie wymaga dodatkowego zbiornika na wodę. W takich przypadkach woda jest filtrowana na bieżąco z sieci wodociągowej. Dzięki temu zajmują one mniej miejsca i są idealne dla osób, które mają ograniczoną przestrzeń w kuchni. Warianty zbiornikowe i bezzbiornikowe oferują także różne poziomy wydajności i funkcjonalności. 

kobieta pijąca ze szklanki

Technologia odwróconej osmozy w oczyszczaczach wody Philips


Filtracja metodą odwróconej osmozy w oczyszczaczach wody Philips to zaawansowany proces, który umożliwia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z wody do niezwykle małego poziomu, sięgając nawet 0,0001 mikrona.

Dzięki temu procesowi, możemy mieć pełne zaufanie do jakości wody, którą pijemy. Odwrócona osmoza działa poprzez przepływ wody przez membranę, która zatrzymuje zanieczyszczenia, takie jak związki chemiczne, metale ciężkie, bakterie i wirusy, a jednocześnie przepuszcza czystą wodę. To zapewnia nie tylko zdrową, ale także smaczną wodę do spożycia.

Wkłady wymienne odwróconej osmozy różnią się od siebie w zależności od modelu filtra Philips i jego wydajności. Dzięki temu użytkownicy mogą wybrać odpowiednią opcję dla swoich potrzeb, mając pewność, że proces odwróconej osmozy w filtrach Philips gwarantuje najwyższą jakość i czystość wody. Żywotność wkładów osmotycznych Philips sięga od 24 do 36 miesięcy w zależności i zużycia i kondycji wody.

kobieta pijąca ze szklanki

Duża wydajność w filtrach do wody Philips


Filtracja wody jest kluczowym elementem dbania o jakość naszego życia codziennego. W przypadku filtrów do wody Philips, wydajność jest jednym z kluczowych atutów.

Na przykład, filtr do wody Philips AUT4030R400 to zaawansowany system filtracji, który dzięki technologii odwróconej osmozy zapewnia szybki przepływ i skuteczne oczyszczanie każdej kropli wody. Wersja ta potrafi wyprodukować aż 2271 litrów wody filtrowanej dziennie. Przepływ wody przefiltrowanej przez filtr RO wynosi 1,05 litra na minutę, co daje nam imponującą ilość 1512 litrów wody dziennie.

Model AUT4030R600 tak samo jak powyższy filtr ma wydajność do 2271 litrów wody filtrowanej dziennie. Jednak różnica pojawia się w przypadku wody przepływającej przez filtr RO - model AUT4030R600 może pochwalić się większą wydajnością. 1,57 litra na minutę - daje nam to 2260 litrów wody dziennie.

Natomiast filtr podzlewowy Philips AUT7006 oferuje jeszcze większą wydajność, sięgając aż 3028 litrów na dzień.

Filtr do wody Philips AUT3268, pomimo kompaktowej konstrukcji, charakteryzuje się imponującą wydajnością. Szybka filtracja z przepływem 2 litrów na minutę pozwala cieszyć się czystą wodą w kilka sekund.

kobieta pijąca ze szklanki

Woda bez bisfenolu A - innowacyjne podejście Philips


Bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników są priorytetem dla filtrów do wody Philips. Wszystkie elementy filtra, które mają bezpośredni kontakt z wodą, zostały wykonane z materiałów, które są wolne od bisfenolu A. Ten związek chemiczny jest powszechnie stosowany w produkcji niektórych tworzyw sztucznych i może być szkodliwy dla zdrowia.

Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy mogą mieć pewność, że woda filtrowana przez filtr Philips nie jest narażona na szkodliwe substancje związane z bisfenolem A. Jest to istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa i zapewnienia czystej i zdrowej wody do picia.

Wykorzystanie bezpiecznych materiałów stanowi ważny aspekt, który wpływa na jakość i niezawodność filtra. Bez obecności bisfenolu A w elementach kontaktujących się z wodą, użytkownicy mogą cieszyć się spokojem i zaufaniem do jakości wody filtrowanej przez filtr Philips.

kobieta pijąca ze szklanki

Automatyczne płukanie membran - jak działa w filtrach Philips?


Inteligentna funkcja automatycznego płukania membrany w filtrach Philips AUT7006, AUT3268, AUT4030R600, AUT4030R400 zapewnia utrzymanie optymalnej wydajności procesu filtracji odwróconej osmozy bez konieczności dodatkowych działań.

1. Po uruchomieniu, filtr automatycznie przeprowadza proces oczyszczania trwający 18 sekund, eliminując wszelkie możliwe zanieczyszczenia i utrzymując idealne warunki filtracji.

2. Dodatkowo, co 5 minut pracy, filtr przeprowadza automatyczne oczyszczanie trwające 6 sekund, aby zachować wysoką wydajność filtra.

3. Jeśli filtr pozostaje w trybie gotowości przez 72 godziny, system automatycznie przeprowadza oczyszczanie trwające 30 sekund, zapewniając trwałą czystość i efektywność filtracji.

Dzięki temu inteligentnemu systemowi automatycznego oczyszczania, filtry Philips zapewniają stałą niezawodność i skuteczność działania przez długi czas, bez konieczności manualnej interwencji. 

kobieta pijąca ze szklanki

Bardzo szybki przepływ wody w systemach filtracyjnych Philips


Filtr Philips AUT7006 wykorzystuje membranę odwróconej osmozy o imponującej wydajności 3028 litrów na dzień, co umożliwia niezwykle szybki przepływ wody. Dzięki temu, możesz cieszyć się czystą i smaczną wodą w zaledwie kilka sekund. Szybki przepływ wody o wartości 2,1 litra na minutę eliminuje konieczność długiego oczekiwania na filtrowaną wodę, co jest wygodne i oszczędza czas. 

Filtr do wody Philips AUT3268 zapewnia szybki wypływ wody o przepływie 2 litrów na minutę, dzięki czemu można natychmiast cieszyć się czystą i smaczną wodą. Dzięki temu szybkiemu procesowi, otrzymuje się dostęp do odpowiednio oczyszczonej wody w zaledwie kilka sekund, co przekłada się na wygodę i natychmiastową satysfakcję.

Z kolei filtry do wody Philips AUT4030R600 i AUT4030R400 zapewniają imponujący szybki przepływ wody wynoszący odpowiednio 2 litry na minutę wody filtrowanej. Dzięki temu można szybko napełnić szklankę czy dzbanek, zapewniając świeżą i oczyszczoną wodę w krótkim czasie. W przypadku przepływania wody przez filtr osmotyczny wydajność wynosi 1,05 litra na minutę w filtrze Philips AUT4030R400 i 1,57 litra na minutę w przypadku modelu AUT4030R600.

kobieta pijąca ze szklanki

Dwa rodzaje wody filtrowanej w Philips AUT4030R400 i AUT4030R600


Urządzenia te oferują użytkownikom możliwość korzystania z dwóch rodzajów wody - oczyszczonej oraz filtrowanej.

Woda oczyszczona przechodzi przez filtr 3w1 oraz membranę osmotyczną, co zapewnia jej nieskazitelną czystość, pozbawiając ją wszelkich zanieczyszczeń.

Z kolei woda filtrowana przechodzi tylko przez filtr mechaniczny 3w1, który usuwa z niej zanieczyszczenia, ale jednocześnie zachowuje cenne minerały, co pozwala cieszyć się wodą o odpowiednim składzie mineralnym.

Aby maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania, zalecamy wybór baterii czterodrożnej. Dzięki niej możliwe jest korzystanie z wody oczyszczonej, filtrowanej, wodociągowej ciepłej oraz zimnej, co eliminuje potrzebę dodatkowego wiercenia dziury w blacie na kranik. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę oraz wielofunkcyjność.

kobieta pijąca ze szklanki

Inteligentny kranik - innowacyjne rozwiązanie od Philips


W filtrze Philips AUT7006 zastosowano inteligentny kranik, który automatycznie przypomina o konieczności wymiany filtra, analizując rzeczywiste zużycie wody. Dzięki temu, możesz w prosty sposób sprawdzić, czy filtr wymaga wymiany, bez konieczności schylania się i sprawdzania systemu pod zlewozmywakiem.

Terminowa wymiana filtra jest kluczowa, ponieważ zapewnia stałą skuteczność procesu filtracji, umożliwiając ci korzystanie z czystej wody o najwyższej jakości. Dzięki funkcji przypominającej o wymianie filtra, masz pewność, że zawsze będziesz mieć dostęp do świeżej i oczyszczonej wody w swoim domu. Warto zaznaczyć, że filtr działa wyłącznie w zestawie z inteligentnym kranikiem, co sprawia, że korzystanie z niego jest jeszcze bardziej intuicyjne i wygodne dla użytkownika.

kobieta pijąca ze szklanki

Funkcja bezpieczeństwa w filtrach Philips - wykrywacz nieszczelności


Wykrywacz nieszczelności w filtrze Philips AUT7006 pełni istotną rolę w nadzorowaniu i identyfikowaniu potencjalnych wycieków. W przypadku wykrycia nieszczelności, automatycznie uruchamia alarm oraz przerywa dopłw wody.

To zaawansowane rozwiązanie daje Ci gwarancję, że w sytuacji nagłego wycieku, dostawa wody zostanie natychmiastowo zatrzymana, co minimalizuje ewentualne szkody i ryzyko zalania. Wykrywacz nieszczelności stanowi solidną ochronę, zapewniającą spokój i bezpieczeństwo podczas korzystania z filtra Philips AUT7006.

kobieta pijąca ze szklanki

Podsumowanie


W naszym wpisie przyjrzeliśmy się bliżej zaawansowanym filtrom do wody marki Philips, które oferują szeroki zakres innowacyjnych funkcji, zapewniających czystą i bezpieczną wodę dla Twojego domu.

Rozpoczynając od technologii odwróconej osmozy, której używają filtry Philips, zapewniamy głęboką filtrację na poziomie 0,0001 mikrona, eliminując drobne zanieczyszczenia, wirusy, bakterie, metale ciężkie i inne substancje, co gwarantuje doskonałą jakość wody pitnej.

Dodatkowo, modele takie jak AUT7006, AUT3268, AUT4030R600 i AUT4030R400 oferują funkcje takie jak automatyczne płukanie membran, która zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki inteligentnemu kranikowi w modelu AUT7006, możesz sprawdzić stan filtra i zaplanować jego wymianę bez konieczności schylania się.

Wydajność to kolejny kluczowy element filtrów Philips - modele takie jak AUT7006 mogą zapewnić nawet 3028 litrów wody dziennie, przy zachowaniu imponującej szybkości przepływu.

Funkcja dwóch rodzajów wody filtrowanej w modelach AUT4030R600 i AUT4030R400 pozwala na dostosowanie filtracji do własnych potrzeb.


Najczęstsze pytania


Jakie technologie wykorzystuje filtr do wody Philips do skutecznego oczyszczania wody?

Filtry do wody Philips wykorzystują zaawansowane technologie, w tym odwróconą osmozę, aby zapewnić głęboką i skuteczną filtrację wody. Technologia odwróconej osmozy pozwala na eliminację zanieczyszczeń na poziomie 0,0001 mikrona, co obejmuje wirusy, bakterie, metale ciężkie oraz inne substancje, zapewniając wodę o doskonałej jakości i czystości.

Jakie są główne zalety inteligentnego kranika w filtrach Philips?

Inteligentny kranik w filtrach Philips to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom monitorowanie stanu filtra i planowanie wymiany, bez konieczności konserwacji. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo sprawdzić, czy filtr wymaga wymiany, co przyczynia się do utrzymania optymalnej wydajności urządzenia.

Jakie są korzyści płynące z automatycznego płukania membran w filtrach Philips?

Automatyczne płukanie membran w filtrach Philips, takich jak model AUT7006, jest kluczowym elementem utrzymania optymalnej wydajności procesu filtracji odwróconej osmozy. Ten zaawansowany mechanizm eliminuje konieczność ręcznego interweniowania, zapewniając ciągłą i efektywną pracę filtra przez długi czas.

Jakie są funkcje bezpieczeństwa w filtrach Philips, a konkretnie w modelu AUT7006?

Funkcja bezpieczeństwa, jaką jest wykrywacz nieszczelności w filtrach Philips, szczególnie w modelu AUT7006, pełni kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa użytkowania urządzenia. Dzięki temu zaawansowanemu mechanizmowi, filtr automatycznie wykrywa ewentualne wycieki wody i przerywa dopływ, co minimalizuje ryzyko zalania i potencjalne szkody w przypadku wystąpienia problemów. To zabezpieczenie daje użytkownikom pewność, że korzystanie z filtra Philips AUT7006 odbywa się w sposób bezpieczny i niezawodny.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Czytaj także

Odkurzacze pionowe z funkcją mopa

Odkurzacze pionowe z funkcją mopa

15.04.2024

Wybierając odkurzacz pionowy z funkcją mopa, stawiasz na efektywne i wygodne rozwiązanie do utrzymania czystości w swoim domu. Dzięki innowacyjnym technologiom, sprzątanie podłóg staje się szybsze, łatwiejsze i bardziej higieniczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Czytaj dalej >
Woda wodorowa, woda redox - co to jest?

Woda wodorowa, woda redox - co to jest?

26.03.2024

Czy wiesz, że woda wodorowa może być kluczem do lepszego zdrowia i samopoczucia? Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym i zdolności do neutralizacji wolnych rodników, woda redox może wspierać układ odpornościowy oraz przyczynić się do lepszego samopoczucia. 

Czytaj dalej >