Dyson Purifier Hot+Cool Gen1 vs Vestfrost VP-B1H50GP - porównanie oczyszczaczy powietrza z funkcją ogrzewania i wentylacji

Odkryj różnice między oczyszczaczami powietrza z funkcją ogrzewania i wentylacji Dyson i Vestfrost! Zobacz, który z nich oferuje najwyższą wydajność, żywotność filtrów i wygodę użytkowania, spełniając Twoje oczekiwania na każdym kroku.

W dzisiejszym świecie dbałość o jakość powietrza, którego oddychamy, staje się coraz bardziej istotna. Oczyszczacze powietrza stanowią nieodłączny element dbałości o zdrowie i komfort życia w domu.

Wśród marek tego rodzaju urządzeń wyróżniają się Vestfrost i Dyson, oferując innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologie. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej tym dwóm markom, porównując ich oczyszczacze pod kątem skuteczności, wydajności jak i funkcji ogrzewania i wentylacji.

Poznaj również inne marki najlepszych oczyszczaczy powietrza:

Oczyszczacze powietrza z funkcją wentylacji i ogrzewania - Vestfrost vs Dyson


W dzisiejszych czasach oczyszczacze powietrza nie tylko zapewniają czyste powietrze, ale także pełnią funkcje wentylacji oraz ogrzewania, co sprawia, że są niezwykle wszechstronnymi urządzeniami do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach.

W tym wpisie porównamy 4 oczyszczacze powietrza z funkcją wentylacji i ogrzewania oferowane przez marki Vestfrost i Dyson, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję przy wyborze odpowiedniego urządzenia do Twojego domu.

Vestfrost VP-A1M30WH

Vestfrost VP-A1Z40WH Vestfrost VP-A1S70WH Vestfrost VP-A1S70WH
MODEL Dyson Hot+Cool Gen1 HP10 Vestfrost VP-B1H50GP Dyson Cool Gen1 TP10 Vestfrost VP-B1F50WH
CENA 2449 zł 1999 zł 1949 zł 1599 zł
PRZEPŁYW POWIETRZA 1044 m3/h 620 m3/h 1044 m3/h 1109 m3/h
HAŁAS 40-63 dB 30-58 dB 42-61 dB 38-58 dB
WENTYLACJA tak tak tak tak
STOPNIE WIENTYLAJCI 10 9 10 9
OGRZEWANIE tak tak nie nie
STOPNIE OGRZEWANIA brak informacji 4 - -
JONIZACJA nie tak nie tak
DIODA UV-C nie tak nie tak
CZUJNIKI pyłów PM 2.5, temperatury temperatury, poziomu wilgotności pyłów PM 2.5 temperatury, poziomu wilgotności
STEROWANIE  manualne, pilotem manualne, pilotem, aplikacją mobilną manualne, pilotem manualne, pilotem, aplikacją mobilną
ŻYWOTNOŚĆ FILTRÓW 12 miesięcy 18 miesięcy 12 miesięcy 18 miesięcy
WAGA 5,29 kg 5 kg 4,73 kg 3,2 kg

*ceny podanych produktów obowiązujące dnia 29.02.2024.


Dyson oczyszczacz powietrza Purifier Hot+Cool Gen1 HP10 - oczyszczacz z funkcją wentylacji i ogrzewania

Dyson oczyszczacz powietrza Purifier Hot+Cool Gen1 HP10 to urządzenie 3w1, które nie tylko oczyszcza powietrze, ale także zapewnia funkcje ogrzewania i wentylacji. Dzięki zaawansowanej technologii Air Multiplier rozprowadza oczyszczone powietrze w całym pomieszczeniu, co zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła i czystości.

Oczyszczacz powietrza Dyson jest wyposażone w filtry, takie jak filtr HEPA i filtr z węglem aktywnym, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia, kurz, alergeny oraz nieprzyjemne zapachy. Ponadto, oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Hot+Cool Gen1 HP10 posiada wbudowane czujniki analizujące zanieczyszczenia, co pozwala urządzeniu dostosowywać swoją pracę w czasie rzeczywistym.

Dyson Purifier Hot+Cool Gen1 HP10


Vestfrost VP-B1H50GP - oczyszczacz z funkcją wentylacji i ogrzewania

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-B1H50GP to kolejna opcja, która oferuje funkcje wentylacji i ogrzewania. Wyposażony w system filtracji 4w1, HEPA i węgiel oraz technologie UV-C LED i Plasma ION, Vestfrost VP-B1H50GP skutecznie usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, alergeny oraz nieprzyjemne zapachy.

Można sterować urządzeniem poprzez pilot, aplikację mobilną lub manualnie.

Dodatkowo, urządzenie posiada funkcję wentylatora, która zapewnia cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, oraz możliwość ogrzewania i chłodzenia, co sprawia, że jest to praktyczne urządzenie do regulacji temperatury oraz utrzymania komfortu w domu.

9 poziomów pracy wentylatora i 4 tryby pracy ogrzewania stanowią elementy wyróżniające urządzenie.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips


Dyson oczyszczacz powietrza Purifier Cool Gen1 TP10 - oczyszczacz z funkcją wentylacji

Dyson oczyszczacz powietrza i wentylator - Purifier Cool Gen1 TP10 to innowacyjne urządzenie, które łączy funkcję oczyszczania i wentylacji w jednym. Oczyszczacz powietrza Dyson posiada zaawansowaną technologię Air Multiplier, która efektywnie rozprowadza oczyszczone powietrze w całym pomieszczeniu. Dzięki filtracji HEPA, oczyszczacz usuwa 99,95% zanieczyszczeń o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra, wychwytując smog, kurz oraz alergeny. 

Dodatkowo, oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Cool Gen1 TP10 posiada regulowaną oscylację oraz pilot zdalnego sterowania, co umożliwia łatwą i szybką zmianę ustawień w zależności od potrzeb użytkownika.

Dyson Purifier Cool Gen1 TP10


Vestfrost VP-B1F50WH - oczyszczacz z funkcją wentylacji

Oczyszczacz powietrza z funkcją wentylatora marki Vestfrost to doskonała propozycja dla osób poszukujących urządzenia poprawiającego komfort codziennego życia. Dzięki funkcji obrotowego nawiewu oraz możliwości ustawienia kierunku strumienia powietrza, użytkownicy mogą cieszyć się nowymi możliwościami eksploatacji urządzenia.

Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej i wygodnego pilota sprawia, że idealne warunki w otoczeniu są dostępne z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo, urządzenie oferuje aż 9 poziomów chłodzenia, co sprawia, że skutecznie chłodzi w upalne dni, jednocześnie pełniąc podwójną rolę jako wysokiej klasy wentylator i oczyszczacz powietrza. Dzięki opcji automatycznego obracania urządzenia, chłodne powietrze może być równomiernie dystrybuowane w całym pomieszczeniu, a użytkownicy mogą również ręcznie zmieniać kierunek strumienia powietrza, zapewniając sobie pełną kontrolę nad otoczeniem. 

Vestfrost VP-B1F50WH - oczyszczacz z funkcją wentylacji

Porównanie filtracji Vestfrost i Dyson


Technologia oczyszczania Dyson

Oczyszczanie powietrza za pomocą oczyszczacza Dyson opiera się na zaawansowanym systemie filtracji, który skutecznie wychwytuje gazy i ultradrobne cząsteczki. Filtr HEPA H13 jest kluczowym elementem tego procesu, ponieważ potrafi zatrzymać aż 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra, co obejmuje smog, kurz i alergeny.

Dodatkowo, filtr z węglem aktywnym usuwa nie tylko zapachy, ale również gazy, w tym lotne związki organiczne, poprawiając jakość powietrza w pomieszczeniu. 

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Technologia oczyszczania Vestfrost

System filtrów oczyszczacza powietrza skutecznie eliminuje 99,95% szkodliwych cząsteczek o rozmiarze do 0,3 mikrona, w tym składniki smogu, bakterie, wirusy i alergeny. Składa się z sześciu głównych elementów: filtra wstępnego, powłoki antybakteryjnej, filtra HEPA, filtra węglowego, technologii UV-C LED i technologii Plasma ION.

Filtr wstępny zatrzymuje większe cząsteczki, natomiast powłoka antybakteryjna usuwa bakterie oraz zapobiega rozwojowi pleśni. Filtr HEPA dezaktywuje najbardziej niepożądane zanieczyszczenia stałe, zaś filtr węglowy usuwa organiczne zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo, technologia UV-C LED i Plasma ION skutecznie neutralizują mikroorganizmy oraz niwelują elektryczność statyczną i skupiska kurzu domowego, zapewniając świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Wnioski

Oczyszczacze powietrza Dyson i Vestfrost reprezentują podobne podejścia do technologii oczyszczania aczkolwiek można wyłonić kilka różnic.

Dyson i Vestfrost skupiają się na systemie filtracji HEPA i węglowej, które skutecznie eliminują ultra drobne cząsteczki i gazy, zapewniając wysoką jakość powietrza. Natomiast Vestfrost posiada dodatkowo powłokę antybakteryjną chroniącą przed mikroorganizmami, jonizację Plasma ION i sterylizację UV-C LED, które wspierają cały proces oczyszczania, oferując kompleksową ochronę przed zanieczyszczeniami i mikroorganizmami.

Jeśli chodzi o żywotność filtrów to oczyszczacze Dyson wymagają wymiany co 12 miesięcy. W przypadku Vestfrost jest to dłuższy czas - 18 miesięcy.

Funkcja wentylacji w oczyszczaczach Vestfrost i Dyson


Technologia wentylacji Dyson

Funkcja wentylacji w oczyszczaczach powietrza oparta jest na zaawansowanej technologii Air Multiplier, która skutecznie rozprowadza powietrze w całym pomieszczeniu. Można to podzielić na:

 • Równomierne rozprowadzanie powietrza: Dzięki technologii Air Multiplier, oczyszczacz równomiernie dystrybuuje oczyszczone powietrze w całej przestrzeni, zapewniając efektywne usuwanie zanieczyszczeń z każdego zakątka pomieszczenia. Urządzenia posiadają 10 stopni nawiewu w trybie wentylacji. 

 • Regulowana oscylacja: Oczyszczacz jest wyposażony w funkcję regulowanej oscylacji o kącie 350°, co umożliwia równomierne rozprowadzenie czystego powietrza w całym pomieszczeniu. Dzięki temu, oczyszczacz skutecznie dociera do każdego obszaru, zapewniając optymalne warunki dla użytkowników.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Technologia wentylacji Vestfrost

Oczyszczacz powietrza z funkcją wentylatora marki Vestfrost oferuje szereg funkcji, które znacząco poprawiają komfort użytkowania:

 • Wentylator z 9 trybami chłodzenia: Dzięki 9 różnym poziomom chłodzenia, oczyszczacz Vestfrost zapewnia użytkownikom możliwość dostosowania intensywności nawiewu powietrza do własnych preferencji i warunków otoczenia.

 • Obrotowy nawiew i regulowany kierunek strumienia powietrza: Funkcja obrotowego nawiewu oraz możliwość ustawienia kierunku strumienia powietrza umożliwiają lepsze dostosowanie oczyszczacza do konkretnego pomieszczenia i zapewniają równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza. Nawiew kierunkowy oczyszczacza (góra/dół) wynosi 30°. Natomiast nawiew obrotowy 80°.

 • Automatyczne obracanie i regulacja kierunku strumienia powietrza: Funkcja automatycznego obracania urządzenia pozwala na równomierne dystrybuowanie chłodnego powietrza w całym pomieszczeniu. Ponadto, możliwość manualnej zmiany kierunku strumienia powietrza daje użytkownikom pełną kontrolę nad rozkładem nawiewu.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Wnioski

Skuteczność dystrybucji powietrza: Technologia Air Multiplier w oczyszczaczach Dyson zapewnia równomierne rozprowadzenie oczyszczonego powietrza w całym pomieszczeniu, co gwarantuje efektywne usuwanie zanieczyszczeń z każdego obszaru. W przeciwieństwie do tego, oczyszczacze Vestfrost oferują wentylator z 9 różnymi trybami chłodzenia, umożliwiając użytkownikom dostosowanie intensywności nawiewu do ich preferencji i warunków otoczenia.

Regulacja kierunku strumienia powietrza: Oczyszczacze Dyson są wyposażone w funkcję regulowanej oscylacji o kącie 350°, co umożliwia równomierne rozprowadzenie czystego powietrza w pomieszczeniu. Natomiast Vestfrost oferuje funkcję obrotowego nawiewu 80° i możliwość ustawienia kierunku strumienia powietrza, co pozwala użytkownikom lepiej dostosować oczyszczacz do konkretnego pomieszczenia i zapewnia równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza.

Funkcja ogrzewania w oczyszczaczach Vestfrost i Dyson


Technologia ogrzewania Dyson

Oczyszczacze powietrza Dyson nie tylko usuwają zanieczyszczenia, ale także zapewniają komfortową temperaturę w pomieszczeniach poprzez funkcję ogrzewania:

 • Sezonowe ogrzewanie: Dzięki silnemu strumieniowi oczyszczonego powietrza, oczyszczacze Dyson mogą równomiernie ogrzewać pomieszczenie przez cały rok, zapewniając użytkownikom optymalny komfort termiczny w różnych warunkach atmosferycznych.

 • Rozprowadzanie powietrza w całym pomieszczeniu: Wykorzystując zaawansowaną technologię Air Multiplier, oczyszczacze Dyson równomiernie rozprowadzają oczyszczone powietrze w całym pomieszczeniu, co zapewnia jednolite ogrzewanie i chłodzenie w każdym zakątku. Informacja o ilości trybów nawiewu w trybie ogrzewania nie jest podana.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Technologia ogrzewania Vestfrost

Oczyszczacze powietrza marki Vestfrost oferują również możliwość ogrzewania, co sprawia, że są wszechstronnym urządzeniem poprawiającym komfort użytkowników:

 • Wielofunkcyjne ogrzewanie: Dzięki  4 trybom grzania, oczyszczacze Vestfrost zapewniają użytkownikom możliwość dostosowania temperatury otoczenia do swoich preferencji przez cały rok.

 • Podwójna Rola- wentylator i przenośny grzejnik: Urządzenie Vestfrost skutecznie pełni podwójną rolę, działając zarówno jako wysokiej klasy wentylator, jak i przenośny grzejnik. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się przyjemnym chłodem w cieplejsze dni oraz ciepłem w chłodniejszych warunkach.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Czujniki w oczyszczaczach Vestfrost i Dyson


Czujniki w oczyszczaczach Dyson

Oczyszczacze powietrza Dyson są wyposażone w zaawansowany zestaw czujników, które monitorują różne parametry środowiska, zapewniając inteligentne działanie i optymalną jakość powietrza w pomieszczeniach:

 • Monitorowanie cząstek PM2.5: Czujnik PM2.5 rejestruje obecność mikroskopijnych cząstek stałych w powietrzu, które mogą być szkodliwe dla zdrowia ludzkiego. Dzięki tym czujnikom oczyszczacz Dyson jest w stanie efektywnie wykrywać i usuwać te zanieczyszczenia z powietrza.

 • Monitorowanie temperatury: Czujnik i temperatury pomaga w utrzymaniu optymalnych warunków środowiskowych w pomieszczeniu. Dzięki nim oczyszczacz Dyson może dostosować swoje działanie do zmieniających się warunków atmosferycznych, zapewniając użytkownikom komfortowe i zdrowe środowisko.zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Czujniki w oczyszczaczach Vestfrost

Oczyszczacze powietrza Vestfrost są wyposażone w precyzyjne czujniki środowiskowe, które monitorują kluczowe parametry atmosferyczne, zapewniając optymalne warunki w pomieszczeniach:

 • Czujnik temperatury: Ten czujnik precyzyjnie mierzy temperaturę otoczenia, pozwalając oczyszczaczowi Vestfrost na reagowanie na zmiany temperatury w pomieszczeniu. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się komfortowym środowiskiem, gdzie temperatura jest odpowiednio regulowana.

 • Czujnik wilgotności powietrza: Czujnik wilgotności powietrza monitoruje poziom wilgoci w pomieszczeniu, co jest istotne dla zdrowia i komfortu użytkowników. Oczyszczacz Vestfrost może dostosowywać swoje działanie w zależności od wilgotności powietrza, zapewniając optymalne warunki dla zdrowia i samopoczucia.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Wnioski

Obie marki, Dyson i Vestfrost, wyposażają swoje oczyszczacze w zaawansowane czujniki, jednak różnią się one pod względem funkcji monitorowanych parametrów.

Analizowane oczyszczacze Dyson posiadają czujniki PM2.5 i temperatury, umożliwiając precyzyjne monitorowanie mikroskopijnych cząstek stałych oraz dostosowywanie działania urządzenia do zmian temperatury w pomieszczeniu. Z kolei oczyszczacze Vestfrost wyposażone są w czujniki temperatury i wilgotności powietrza, zapewniając optymalne warunki środowiskowe poprzez monitorowanie i reagowanie na zmiany temperatury i poziomu wilgoci.

Aplikacja mobilna w oczyszczaczach Vestfrost i Dyson


W przypadku analizowanych przez nas oczyszczaczy powietrza Dyson (HP10 oraz TP10), niestety, brakuje sterowania za pomocą aplikacji mobilnej. Jest to istotna różnica w porównaniu do oczyszczaczy Vestfrost, które oferują tę funkcjonalność.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost są wyposażone w inteligentną aplikację mobilną, która zapewnia użytkownikom wygodę i łatwość w sterowaniu urządzeniem. Dzięki technologii WI-FI zastosowanej w oczyszczaczach Vestfrost, można wygodnie kontrolować urządzenie z dowolnego miejsca, korzystając z aplikacji Tuya dostępnej na platformy iOS oraz Android. To sprawia, że informacje na temat stanu urządzenia oraz ustawień pracy są zawsze łatwo dostępne i możliwe do modyfikacji nawet bez wstawania z kanapy.

Niestety, wybrane oczyszczacze powietrza Dyson nie umożliwiają sterowania za pomocą aplikacji mobilnej, co może być istotnym czynnikiem dla osób poszukujących urządzeń z dodatkowymi funkcjonalnościami zdalnego sterowania. Ograniczenie to może być ważne dla tych, którzy cenią sobie wygodę i zdalną kontrolę nad urządzeniem.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Głośność w oczyszczaczach Vestfrost i Dyson


Głośność w oczyszczaczach Dyson

Poziom hałasu wynosi od minimum 40 dB do maksimum 63 dB, co oznacza, że urządzenia mogą być stosunkowo głośniejsze, zwłaszcza w przypadku pracy na wyższych obrotach.

Głośność w oczyszczaczach Vestfrost

Oczyszczacze Vestfrost oferują niższe poziomy hałasu, zaczynając od minimum 30 dB dla trybu niskiego do maksimum 58 dB dla najwyższego poziomu. Jest to istotna zaleta dla osób, które zależy na cichym działaniu urządzenia, szczególnie w nocnych godzinach lub w pomieszczeniach, gdzie wymagane jest niskie natężenie dźwięku.

Wnioski

Pod względem poziomu hałasu, oczyszczacze powietrza Vestfrost mogą być bardziej atrakcyjne dla osób poszukujących urządzenia o mniejszym natężeniu dźwięku, co może przyczynić się do poprawy komfortu użytkowania, zwłaszcza w przypadku pracy w trakcie snu lub w cichych pomieszczeniach.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Podsumowanie


Podsumowując porównanie oczyszczaczy powietrza marki Vestfrost i Dyson, można stwierdzić, że obie firmy oferują zaawansowane urządzenia z funkcją wentylacji, ogrzewania oraz oczyszczania powietrza.

Jonizacja i lampa UV-C

Ogromnym plusem stawiającym oczyszczacze Vestfrost nad urządzeniami Dyson jest funkcja jonizacji i lampy UV-C LED. Urządzenia Vestfrost poprzez jonizację Plasma ION i technologię UV-C LED usuwają mikroskopijne zanieczyszczenia na poziomie biologicznym i wspierają cały proces oczyszczania.

Specjalne lampy bakteriobójcze, emitujące promieniowanie UV, stosowane są m.in. w laboratoriach, placówkach medycznych, szpitalach, aptekach i gabinetach kosmetycznych.

Jonizacja wzbogaca powietrze w jony, które usuwają napotkane zanieczyszczenia, cząsteczki składników smogu i neutralizują rozwój bakterii i wirusów. Dodatkowo pomaga w dolegliwościach, takich jak: astma, zapalenie oskrzeli i zatok, bóle głowy, znużenie, nadciśnienie oraz bezsenność! Opcja jonizacji może być pomocna w pomieszczeniach narażonych na rozwój zarodników pleśni lub jeśli na naszych meblach osiada się nadmiar kurzu.

Kąty nawiewu powietrza

Modele Dyson Purifier Hot+Cool Gen1 HP10 i Dyson Purifier Cool™ Gen1 TP10 posiadają technologię Air Multiplier, zapewniającą równomierne rozprowadzanie oczyszczonego powietrza w pomieszczeniach. Oczyszczacz obraca w oscylacji 350°.

Dużym plusem oczyszczaczy powietrza Vestfrost jest funkcja obrotowego nawiewu 80° i możliwość ustawienia kierunku strumienia powietrza do 30°. Dzięki temu urządzenie nie tylko obraca się, ale również możemy ustawić kąt strumienia oczyszczonego powietrza.

Prędkości chłodzenia i ogrzewania

Oczyszczacze powietrza marki Vestfrost, VP-B1H50GP i VP-B1F50WH, oferują aż 9 prędkości nawiewu chłodzenia i 4 prędkości nawiewu ogrzewania, zapewniając czyste powietrze i komfortową temperaturę przez cały rok.  Modele Dyson posiadają 10 stopni nawiewu w trybie chłodzenia ale producent nie podaje ile stopni nawiewu urządzenia oferują w trybie ogrzewania.

Aplikacja mobilna

Dodatkowo, różnice w funkcjonalności, takie jak obecność aplikacji mobilnej w oczyszczaczach Vestfrost i niemożliwość jej wykorzystania w przypadku oczyszczaczy Dyson, mogą wpłynąć na wybór użytkowników. Ostatecznie, decyzja dotycząca wyboru oczyszczacza powietrza powinna być dostosowana do indywidualnych preferencji oraz potrzeb użytkownika, biorąc pod uwagę różnice w technologii, funkcjonalnościach oraz poziomach hałasu oferowanych przez obie marki.


Najczęstsze pytania


Jak różni się poziom hałasu w oczyszczaczach powietrza marki Dyson i Vestfrost?

Oczyszczacze powietrza marki Dyson mogą mieć wyższy zakres poziomu hałasu, wynoszący od minimum 40 dB do maksimum 63 dB, w porównaniu do oczyszczaczy Vestfrost, które oferują niższy zakres od minimum 38 dB do maksimum 58 dB.

Jakie funkcje dodatkowe oferują oczyszczacze powietrza marki Dyson i Vestfrost oprócz oczyszczania powietrza?

Oczyszczacze powietrza marki Dyson dodatkowo zapewniają funkcję wentylacji i ogrzewania, podczas gdy oczyszczacze Vestfrost mogą oferować funkcje wentylacji oraz opcjonalnie ogrzewania i chłodzenia.

Jakie technologie filtracyjne są wykorzystywane przez obie marki w swoich oczyszczaczach powietrza?

Zarówno marka Dyson, jak i Vestfrost wykorzystują zaawansowane technologie filtracyjne, takie jak filtry HEPA i węglowe, jednak Vestfrost dodatkowo korzysta z technologii UV-C LED i Plasma ION.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Czytaj także

Odkurzacze pionowe z funkcją mopa

Odkurzacze pionowe z funkcją mopa

15.04.2024

Wybierając odkurzacz pionowy z funkcją mopa, stawiasz na efektywne i wygodne rozwiązanie do utrzymania czystości w swoim domu. Dzięki innowacyjnym technologiom, sprzątanie podłóg staje się szybsze, łatwiejsze i bardziej higieniczne niż kiedykolwiek wcześniej.

Czytaj dalej >
Woda wodorowa, woda redox - co to jest?

Woda wodorowa, woda redox - co to jest?

26.03.2024

Czy wiesz, że woda wodorowa może być kluczem do lepszego zdrowia i samopoczucia? Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym i zdolności do neutralizacji wolnych rodników, woda redox może wspierać układ odpornościowy oraz przyczynić się do lepszego samopoczucia. 

Czytaj dalej >