Oczyszczacze powietrza Sharp KC-D – Premiera nowej serii

Sharp wprowadza długo wyczekiwaną serię produktów KC-D. Linia KC-D to przede wszystkim odpowiedź producenta na oczekiwania klientów i poszerzenie oferty oczyszczaczy powietrza. Nowa seria KC-D jest lżejsza, ma nowe funkcje i wygląd. Uchylając rąbka tajemnicy w nowej linii oczyszczaczy powietrza Sharp znajdzie się możliwość ustawienia momentu włączenia i wyłączenia urządzenia a także nowy wariant kolorystyczny jednego z modeli. 

Oczyszczacze powietrza Sharp KC-D

Sharp wprowadza na rynek długo wyczekiwaną nową serię produktów KC-D. Linia KC-D to przede wszystkim odpowiedź producenta na oczekiwania klientów i poszerzenie oferty oczyszczaczy powietrza. Nowa seria KC D jest lżejsza, ma nowe funkcje i wygląd. Uchylając rąbka tajemnicy w nowej linii oczyszczaczy powietrza Sharp znajdzie się możliwość ustawienia momentu włączenia i wyłączenia urządzenia a także nowy wariant kolorystyczny jednego z modeli. 

Użyj kodu rabatowego i odbierz 3% rabatu

Nowe modele

Nowe funkcje w Sharp KC D

    • Automatyczne otwieranie i zamykanie żaluzji powietrznych - w starszej serii wywiew powietrza nie był zabezpieczony, co mogło powodować, że w spoczynku we wnętrzu urządzenia i na filtrze osiadał kurz. Dlatego też w nowych urządzeniach żaluzje otwierają się tylko, gdy oczyszczacz pracuje a zamykają się kiedy nie jest używany.
żaluzje powietrzne KC-D
    • Funkcja TIMER - w urządzeniach nowej serii KC-D można od teraz ustwić moment włączenia i wyłączenie urządzenia. Włącznik czasowy : 2/4/6/8/10/12/14 godzin. Wyłącznik czasowy: 1/2/4/8 godzin.
Timer sierra KC D
    • Tryb Advanced Auto - urządzenie pracuje na wyższych obrotach niż w trybie automatycznym, a dodatkowo w przypadku przekroczenia wilgotności powyżej 70%, urządzenie aktywuje jonizację, by ograniczać rozwój pleśni. 
Funkcja Advanced Auto
    • Blokada kółek - w celu zapewnienia bezpieczeństwa w serii KC-D dodano blokadę kółek, która uniemożliwia nieplanowe ruchy urządzenia. Dzięki temu relokacja oczyszczacza powietrza będzie jeszcze prostsza.
Blokada kółek

Zmiany w nowej serii Sharp KC D

    • Nowy zbiornik na wodę - został skonstruowany tak, aby jego czyszczenie i uzupełnianie nie stanowiło większych problemów. Natomiast wygodna rączka ułatwia przenoszenie go. Dolna część zbiornika jest płaska, co pozwala utrzymać mu się w pionie i nie przewrócić gdy stawiamy go na ziemi by konserwować urządzenie. Projektanci pomyśleli o wszystkim, zwiększony został również otwór na wodę, dzięki czemu latem łatwiej można korzystać z funkcji klimatyzera, wrzucając kostki lodu. Większy otwór dodatkowo ułatwia czyszczenie zbiornika.
Zbiornik na wodę
    • Nowy wyświetlacz - w oczyszczaczach Sharp nowej serii znajdziemy czytelny wyświetlacz z informacjami o czystości powietrza, zapachu, poziomie wilgotności i poziomie wody w zbiorniku.
    • Zaawansowany filtr węgla aktywnego - dołączane do serii KC-D filtry dezodoryzujące od teraz nie wymagają mycia. Jedyne co należy robić to go wytrzeć. Oczyszczacze ze starszej serii wyposażone są w zmywalny filtr z węglem aktywnym o żywotności do 10 lat. Żeby maksymalizować żywotność filtra należy myć go w sytuacji, gdy na urządzeniu zapali się odpowiednia kontrolka. Po umyciu filtr należy osuszyć, co wydłuża konserwację urządzenia. Jeżeli nie zostanie on do końca wysuszony może to spowodować jego uszkodzenie i znajującego się obok filtra HEPA.  Jeżeli tak się stanie, użytkownik podczas pracy oczyszczacza może wyczuwać nieprzyjemną woń. W nowym urządzeniu to potencjalne ryzyko zostało wyeliminowane.
    • Nowy minimalistyczny design - twórcy nowej linii postanowili zawalczyć o klientów, którzy oprócz skutecznych rozwiązań cenią sobie również wygląd samego urządzenia. Dlatego też oczyszczacze powietrza Sharp nowej linii KC-D zostały odchudzone zarówno stylistycznie, jak i wagowo. Dzięki odcięciu kilku centymetrów w głębokości i długości sprzęt przybrał sylwetkę bardziej slim. Front urządzenia również doczekał się sporych zmian. Panel kontrolny jest koloru czarnego, co sprawia, że urządzenie może aspirować do miana klasy premium.
Nowy Design
    • Nowy kolor - prawdziwą nowością jest wariant czarny oczyszczacza Sharp KC-D40EUB. To ukłon w stronę klientów, którzy dość często na przestni ostatnich 4 lat, w których obowiązywałą linia KC-A pytali o taką kolorystykę. Wersja Black jest dostępna już od 1999 zł.
Sharp KC D40EUB

Oczyszczacze powietrza Sharp KC-D

Oczyszczacze powietrza Sharp od zawsze wyróżniały się dużą liczbą etapów filtracji, jakością zastosowanych w filtrach materiałów, funckją nawilżania oraz technologią Plasmacluster, z którą do dziś innym producentom trudno jest konkurować. Nowe funkcje odzwierciedlają podejście marki Sharp do informacji, które docierają do niej bezpośrednio od klientów. Praca nad komfortem użytkowania oraz funkcjonalnością świadczy o tym, że producent wsłuchuje się w rynek i odpowiada na jego potrzeby. Dzięki temu możemy spodziewać się, że oczyszczacze z serii KC-D wzmocnią pozycję Sharpa na rynku i na długie lata zagości on na fotelu lidera. 


Najczęstsze pytania

Czym wyróżnia się linia Sharp KC-D?

Linia KC-D jest lżejsza od poprzedniej, różni się wyglądem oraz funkcjami dodatkowymi. Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje to linia wyróżnia się automatycznym zamykaniem żaluzji powietrznych, posiadaniem timera, blokady kółek oraz zaawansowanego trybu pracy Advanced Auto.

Bibliografia

1. SHARP. Dostęp online [https://www.sharpdirect.pl/] 25.06.2017 r.


Cykl artykułów "Sprzęty domowe technologie"

Artykuły publikowane w ramach cyklu "Sprzęty domowe Technologie" można czytać niezależnie, ale najlepszy efekt osiągniesz, jeśli zapoznasz się z nimi po kolei. Cały cykl składa się z następujących wpisów:

Jeśli podobał się Tobie ten wpis - proszę zostaw komentarz, polub nasz fanpage na Facebooku, aby otrzymać informacje o kolejnych wpisach, które się tu pojawią. Napisz nam, co myślisz! UDOSTĘPNIJ

Powiązane strony


coway oczyszczacz, filtry do wody dla calego domu, filtry hepa do oczyszczaczy, jak osuszyć powietrze, jonizator plazmowy, maseczki dla sportowców, najlepsza wilgotność powietrza do spania, oczyszczacz i jonizator powietrza, oczyszczacz z jonizacją, pm2.5 norma, Sharp FP-J30EU-B czy warto, Sharp KI-G75EUW generator jonów, tvoc, wita stwosza 16 wrocław

  Dodaj komentarz

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

  Czytaj także

  Ranking odkurzaczy pionowych z funkcją mycia

  Ranking odkurzaczy pionowych z funkcją mycia

  15.04.2024

  Wybierając odkurzacz pionowy z funkcją mycia, stawiasz na efektywne i wygodne rozwiązanie do utrzymania czystości w swoim domu. Dzięki innowacyjnym technologiom, sprzątanie podłóg staje się szybsze, łatwiejsze i bardziej higieniczne niż kiedykolwiek wcześniej. Sprawdź ranking odkurzaczy pionowych z funkcją mycia.

  Czytaj dalej >
  Woda wodorowa, woda redox - co to jest?

  Woda wodorowa, woda redox - co to jest?

  26.03.2024

  Czy wiesz, że woda wodorowa może być kluczem do lepszego zdrowia i samopoczucia? Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym i zdolności do neutralizacji wolnych rodników, woda redox może wspierać układ odpornościowy oraz przyczynić się do lepszego samopoczucia. 

  Czytaj dalej >