Innowacyjne oczyszczacze powietrza Philips

Jakość powietrza w twoim mieszkaniu może być od 2 do 5 razy gorsza niż na zewnątrz. Oczyszczacze powietrza Philips rewolucjonizują standardy czystości powietrza. Wyposażone w innowacyjny filtr NanoProtect HEPA, czujnik sztucznej inteligencji AeraSense oraz funkcję nawilżania opartą na technologii mikroskopijnych cząsteczek wody NanoCloud, są  liderem w eliminowaniu zanieczyszczeń, bakterii, wirusów, a także w dostarczaniu optymalnej wilgotności powietrza do Twojego domu.

Oczyszczacze powietrza Philips stanowią wyjątkowe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują efektywnego sprzętu do poprawy jakości powietrza w swoim otoczeniu. Wśród wielu dostępnych opcji oczyszczaczy powietrza na rynku, oczyszczacze powietrza Philips wyróżniają się niezrównaną skutecznością w eliminowaniu zanieczyszczeń. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak Filtr NanoProtect HEPA i inteligentny czujnik AeraSense, oczyszczacze powietrza Philips oferują kompleksową ochronę przed bakteriami, wirusami, alergenami i innymi szkodliwymi substancjami. Doskonale sprawdzają się zarówno w większych pomieszczeniach, jak i w sypialniach, dzięki trybom pracy, takim jak tryb nocny, gwarantując spokojny sen dla alergików. Wybór oczyszczacza powietrza Philips to nie tylko inwestycja w zdrowie, ale także pewność skutecznego oczyszczania powietrza w codziennym otoczeniu.

Poznaj również inne marki najlepszych oczyszczaczy powietrza:

Sharp

Vestfrost

Coway

Ideal

Użyj kodu rabatowego i odbierz 3% rabatu

Oczyszczacze powietrza Philips - zaawansowana technologia i innowacja


OCZYSZCZACZ POWIETRZA PHILIPS AC3737/10

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Philips AC3737/10 stanowi przełomowe urządzenie, rewitalizujące wnętrza o powierzchni do 131m² poprzez dostarczanie świeżego i klarownego powietrza do każdego zakamarka.

Jego niezrównany wskaźnik CADR (skuteczność dostarczania czystego powietrza), wynoszący 505 m3 na godzinę, transformuje nawet największe pomieszczenia w strefy czystości.

To nie tylko oczyszczacz powietrza, lecz także tarcza ochronna przed nieuchwytnymi wrogami, takimi jak bakterie, wirusy, pyłki, kurz, łupież zwierzęcy, roztocza, a także niepożądane substancje chemiczne, łącznie z formaldehydem, i uporczywymi zapachami. To niekwestionowany obrońca w walce z zanieczyszczeniami, zawsze wychodząc zwycięsko z każdego starcia.


OCZYSZCZACZ POWIETRZA PHILIPS AC2958/53

Oczyszczacz powietrza Philips AC2958/53 to innowacyjne rozwiązanie, skutecznie eliminujące cząsteczki o wielkości aż 800 razy mniejszej niż smog, czyli zaledwie 0,003 µm. Dzięki tej zaawansowanej technologii, urządzenie potrafi usunąć imponujące 99,97% zanieczyszczeń, obejmując mikroskopijne wirusy o rozmiarze do 0,003 µm, a także smog, alergeny, bakterie, kurz, sierść zwierząt i szkodliwe gazy.

Ponadto, oczyszczacz jest zoptymalizowany pod względem wydajności do działania na obszarach o powierzchni do 45m². Co istotne, ten nowoczesny sprzęt działa w trybie nocnym, oferując niezwykle niski poziom hałasu wynoszący zaledwie 15 dB, co sprawia, że jest praktycznie dwukrotnie cichszy od szeptu.

Dodatkowo, charakteryzuje się bardzo oszczędnym poborem energii, zużywając jedynie 2 grosze energii podczas całonocnej pracy. To urządzenie to efektywna bariera przed szkodliwymi substancjami w powietrzu, jednocześnie minimalizując wpływ na komfort użytkownika.


OCZYSZCZACZ POWIETRZA PHILIPS AC0650/10

Oczyszczacz powietrza Philips AC0650/10, w swojej zwartej formie, dostarcza potężny strumień czystego powietrza, który przenika do każdego zakamarka pomieszczenia z imponującą wydajnością wynoszącą 170 m3/h.

Dzięki tej zaawansowanej technologii, sprzęt skutecznie eliminuje zanieczyszczenia w pomieszczeniach o powierzchni do 20m2.

Do widzenia "różnym zanieczyszczeniom, takim jak cząsteczki PM2,5, bakterie, pyłki, kurz, sierść zwierzęca, oraz wiele innych, które dotychczas utrudniały życie.


OCZYSZCZACZ POWIETRZA PHILIPS AC0819/10

Oczyszczacz powietrza Philips AC0819/10, to niewielkie urządzenie, które doskonale sprawdza się w utrzymaniu wysokiej jakości powietrza w Twoim domu.

Dzięki zaawansowanym procesom filtracji, skutecznie eliminuje 99,5% wirusów, alergenów oraz innych zanieczyszczeń, zapewniając świeże i zdrowe otoczenie.

Co więcej, potrafi pozbyć się cząsteczek o wielkości 0,003 μm, czyli 800 razy mniejszych niż smog.

Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 22 m², oczyszczacz skutecznie wyłapuje mikroskopijne cząstki, wykazując przy tym inteligencję dzięki wbudowanym czujnikom monitorującym jakość powietrza. W trybie nocnym działa praktycznie bezszelestnie, przy minimalnym zużyciu energii. 

Co usuwają oczyszczacze Philips - 99,7% skuteczności


Oczyszczacze powietrza Philips odznaczają się zdolnością do skutecznego usuwania różnorodnych zanieczyszczeń, tworząc w przestrzeniach przyjemną atmosferę oczyszczonego powietrza.

Zastosowane technologie skutecznie eliminują bakterie, wirusy, pyłki, kurz, roztocza oraz szkodliwe substancje chemiczne, w tym formaldehyd, i niepożądane zapachy. Oczyszczacz Philips to nie tylko urządzenie, ale rycerz walki z zanieczyszczeniami, zawsze gotowy do zwycięstwa nad niewidzialnymi wrogami powietrza.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Wieloetapowa filtracja Philips VitaShield IPS


warstwa wstępna philips

Filtr wstępny

Pierwsza warstwa filtracyjna, która jest odpowiedzialna za przechwytywanie największych zanieczyszczeń takich jak kurz, włosy, sierść i łupież zwierząt. Pierwsza warstwa wstępna chroni również inne warstwy filtracyjne przez co zwiększa czas ich żywotności.


warstwa hepa philips

Filtr NanoProtect HEPA

Filtry NanoProtect HEPA są niekwestionowanymi liderami w eliminacji najdrobniejszych zanieczyszczeń powietrza. Oprócz standardowego usuwania cząsteczek, technologia NanoProtect HEPA wykorzystuje ładunki elektrostatyczne, przyciągając i oczyszczając dwukrotnie większą objętość powietrza niż tradycyjny filtr HEPA H13. To efektywne i nowoczesne podejście do utrzymania wysokiej jakości powietrza w pomieszczeniach.


warstwa antyalergiczna philips

Filtr antyalergiczny

Oczyszczacze powietrza Philips z warstwą antyalergiczną stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z problemami alergicznymi. Ta zaawansowana warstwa filtracyjna skutecznie eliminuje alergeny z powietrza, takie jak pyłki roślin, sierść zwierząt czy grzyby, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka reakcji alergicznych.


warstwa węglowa philips

Filtr węglowy

Dodatkowa warstwa węgla aktywnego w filtrze nie tylko usuwa większość szkodliwych gazów, takich jak formaldehyd, ale także eliminuje niechciane zapachy, tworząc przyjemne i higieniczne środowisko. To zaawansowane rozwiązanie stanowi integralną część systemu oczyszczania powietrza.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Nawilżanie Philips NanoCloud - 99% mniej bakterii


Oczyszczacze powietrza Philips z funkcją nawilżania to innowacyjne urządzenia, które integrują skuteczną filtrację powietrza z inteligentnym nawilżaniem. Dzięki temu dwufunkcyjnemu podejściu, te oczyszczacze nie tylko eliminują szkodliwe cząsteczki z powietrza, ale także utrzymują optymalny poziom wilgotności.

Dlaczego nawilżanie technologią NanoCloud jest wyjątkowe?

Mikroskopijne cząsteczki wody w technologii NanoCloud są na tyle drobne, że utrudniają bakteriom przyleganie do nich. Dzięki temu ogranicza się rozprzestrzenianie bakterii w powietrzu o 99% więcej niż w przypadku zwykłych nawilżaczy ultradźwiękowych.

Innowacyjna technologia NanoCloud to nie tylko skuteczne nawilżanie powietrza, ale również efektywna ochrona przed bakteriami i pyłem. Poprzez proces ewaporacji, oczyszczacz Philips tworzy niewidzialną mgiełkę nanocząsteczek wody, co gwarantuje świeże i wilgotne powietrze, sprzyjające zdrowiu i komfortowi.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Technologia NanoCloud - dla codziennych wyzwań związanych z suchym powietrzem


Wprowadź do swojego codziennego życia oczyszczacze powietrza Philips z funkcją nawilżania Nano Cloud, aby uczynić każdy dzień bardziej komfortowym i korzystnym dla Twojego samopoczucia. Wilgotność w domu powinna utrzymywać się pomiędzy 40% a 60%. Dzięki innowacyjnej technologii Nano Cloud możesz skutecznie radzić sobie z problemami związanymi z suchym powietrzem, tworząc w swoim otoczeniu optymalne warunki wilgotności. To nie tylko rozwiązanie na chwilę, to inwestycja w codzienny komfort, który odczujesz na każdym kroku. Przekształć swoją przestrzeń życiową dzięki nawilżaczowi Philips Nano Cloud i ciesz się pełnym oddechem oraz świeżością każdego dnia. Zobacz jakie korzyści zyskasz z Philips:

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Czujnik AeraSense od Philips -  algorytm AI


Oczyszczacze powietrza Philips wyróżniają się innowacyjnym podejściem do nowych technologii. Czujnik sztucznej inteligencji AeraSense, opracowany przez Philips, precyzyjnie monitoruje i analizuje jakość powietrza, umożliwiając świadome podejmowanie decyzji w celu utrzymania zdrowego otoczenia wewnętrznego. Dzięki zaawansowanym algorytmom AI, AeraSense dostarcza dokładne informacje na temat poziomów zanieczyszczeń, umożliwiając szybkie i skuteczne reagowanie na potrzeby poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach.

Profesjonalny czujnik AeraSense, analizujący otaczające powietrze 1000 razy na sekundę, dostarcza informacji o aktualnej jakości powietrza w czasie rzeczywistym.

To inteligentne urządzenie nie tylko wykrywa zanieczyszczenia, ale także dostosowuje ustawienia w celu zapewnienia optymalnej jakości powietrza. Czujnik AeraSense stanowi kluczową funkcję dbająca o świeże i zdrowe powietrze w każdym momencie.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Innowacyjne tryby pracy


1. Tryb automatyczny: inteligentne działanie bez konieczności nadzoru

Tryb automatyczny w oczyszczaczach powietrza Philips to funkcja, która umożliwia oczyszczaczowi samodzielne monitorowanie jakości powietrza i dostosowywanie swojej pracy w zależności od bieżących warunków. System automatycznie reguluje prędkość wentylatora i inne parametry, aby skutecznie eliminować zanieczyszczenia.

2. Tryb sen: cicha praca w nocy dla spokojnego snu

Oczyszczacze powietrza Philips posiadają tryb sen, który minimalizuje poziom hałasu podczas nocnego użytkowania. Działa bardzo cicho, zapewniając spokojny sen, a jednocześnie utrzymuje skuteczność oczyszczania powietrza, co jest istotne zwłaszcza w pomieszczeniach sypialnianych.

3. Tryb turbo: intensywna filtracja w sytuacjach wyjątkowych

Tryb turbo to intensywny sposób pracy oczyszczacza, zapewniający szybką i skuteczną eliminację zanieczyszczeń w przypadku nagłego wzrostu ich stężenia w powietrzu. To przydatna opcja, gdy potrzebna jest natychmiastowa reakcja na znaczące pogorszenie jakości powietrza.

4. Tryb 2w1 (oczyszczanie i nawilżanie): wszechstronne korzyści dla komfortu

Niektóre modele oczyszczaczy powietrze Philips oferują tryb 2w1, który jednocześnie oczyszcza powietrze i nawilża je. Ta wielofunkcyjność sprawia, że urządzenie jest kompleksowym rozwiązaniem dla poprawy jakości powietrza, zwłaszcza w suchych warunkach klimatycznych.

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Sterowanie aplikacją PhilipsAir+


Oczyszczacze powietrza Philips są kompatybilne z aplikacją mobilną dzięki czemu ich obsługa jest dużo bardziej komfortowa. Aplikacja PhilipsAir+ to narzędzie, które pozwala na monitorowanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.

Zdalne sterowanie urządzeniem, inteligentna funkcja planowania oraz możliwość dostosowania ustawień sprawiają, że użytkownik ma pełną kontrolę nad środowiskiem, nawet będąc poza domem. Dodatkowo sprawdzisz pogodę, poziom zanieczyszczenia powietrza w domu i okolicy oraz stężenie alergenów. 

zanieczyszczenia usuwane przez oczyszczacz philips

Ponad 170 testów kontrolnych


Oczyszczacze powietrza Philips przechodzą surowe testy obejmujące ponad 170 procedur kontrolnych.

Te rygorystyczne badania potwierdzają nie tylko skuteczność, ale także wytrzymałość i niezawodność urządzeń, zapewniając użytkownikom pewność co do ich zdolności do nieprzerwanej pracy przez długi okres. To zaawansowane testy obejmują aspekty działania i trwałości, zapewniając użytkownikom pewność, że oczyszczacz Philips spełni oczekiwania przez wiele lat.

philips testy


Najczęstsze pytania


Jakie zanieczyszczenia są usuwane przez oczyszczacze powietrza Philips?

Oczyszczacze powietrza Philips skutecznie usuwają różnorodne zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, pyłki, kurz, roztocza, niechciane substancje chemiczne (w tym formaldehyd) oraz uciążliwe zapachy.

Jak działa filtr NanoProtect HEPA w oczyszczaczach Philips?

Filtr NanoProtect HEPA w oczyszczaczach Philips eliminuje cząsteczki o bardzo małej wielkości, mierzące zaledwie 0,003 mikrona. Działa na bakterie, wirusy, pyłki, roztocza i inne drobnoustroje, a technologia NanoProtect HEPA przyciąga i oczyszcza dwukrotnie większą objętość powietrza niż tradycyjny filtr HEPA H13.

W jaki sposób oczyszczacz Philips nawilża powietrze?

Oczyszczacz Philips wykorzystuje innowacyjną technologię NanoCloud, tworząc niewidzialną mgiełkę nanocząsteczek pary wodnej poprzez proces ewaporacji. To nie tylko skuteczne nawilżanie powietrza, ale także skutkuje ochroną przed bakteriami i pyłem, tworząc świeże i wilgotne otoczenie.

Jakie zalety oferuje czujnik Philips AeraSense?

Czujnik Philips AeraSense analizuje otaczające powietrze 1000 razy na sekundę, dostarczając informacji o aktualnej jakości powietrza w czasie rzeczywistym. To inteligentne urządzenie nie tylko wykrywa zanieczyszczenia, ale także dostosowuje ustawienia w celu zapewnienia optymalnej jakości powietrza, umożliwiając użytkownikowi pełną kontrolę nad środowiskiem.

Jak aplikacja PhilipsAir+ wspomaga użytkowników oczyszczaczy powietrza Philips?

Aplikacja PhilipsAir+ umożliwia monitorowanie jakości powietrza w czasie rzeczywistym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Dzięki zdalnemu sterowaniu urządzeniem oraz inteligentnej funkcji planowania, użytkownicy mogą dostosowywać ustawienia nawet będąc poza domem, zapewniając sobie kontrolę nad świeżością i zdrowiem powietrza w każdym miejscu. .

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Czytaj także

Porównanie oczyszczaczy powietrza Vestfrost i Dyson

Porównanie oczyszczaczy powietrza Vestfrost i Dyson

27.02.2024

Odkryj różnice między oczyszczaczami powietrza z funkcją ogrzewania i wentylacji Dyson i Vestfrost! Zobacz, który z nich oferuje najwyższą wydajność, żywotność filtrów i wygodę użytkowania, spełniając Twoje oczekiwania na każdym kroku.

Czytaj dalej >
Ranking odkurzaczy pionowych do 1500 zł - bezprzewodowe odkurzacze pionowe ranking 2024

Ranking odkurzaczy pionowych do 1500 zł - bezprzewodowe odkurzacze pionowe ranking 2024

26.01.2024

W tym rankingu odkurzaczy pionowych przenikniesz w świat nowoczesnych sprzętów dostępnych w przystępnej cenie do 1500 zł. Odkryj, jakie modele wyróżniają się w tej kategorii cenowej, jakie innowacyjne funkcje oferują oraz jak sprawdzić, który odkurzacz spełni Twoje oczekiwania.

Czytaj dalej >