główny banner bądź smart

Zostań bardziej SMART razem z GoodAIR - płać kiedy chcesz i jak chcesz, oszczędzaj na dostawie i zwrocie! Jesteśmy w stanie zapewnić każdemu naszemu Klientowi profesjonalne i indywidualne doradztwo przed i po zakupie. Dodatkowym atutem są wygodne i bezpłatne zwroty. Zdecyduj się się na zakup w naszym sklepie i sam się przekonaj o jakości świadczonych przez nas usług. Postaw na GoodAIR i korzystaj z bycia SMART! 


Usuper sprzedawca

Natomiast naszą główną wartością jest Klient. Decydując się na zakup w sklepie GoodAIR możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, wsparcie przed i po zakupie oraz indywidualne podejście. Poprawiliśmy jakość powietrza i wody w domach ponad 15 tys. użytkowników. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

dowiedz sie wiecej


zwrot i darmowa dostawa

Jeśli zdecydujesz się na zakupy w naszym sklepie czeka na Ciebie miłe zaskoczenie! Nasi Klienci nie płacą za dostawę i nie czekają na nią długo - 99% zamówień wysyłanych tego samego dnia roboczego jeśli Klient zamówił przed godziną 13:00. Dodatkowym atutem robienia zakupów w sklepie GoodAIR jest bezpłatny i bajecznie prosty zwrot!

dowiedz sie wiecej


odroczona płatność

Każdy lubi mieć opcje - nasi Klienci mają ich masę! Kiedy zdecydujesz się na oczyszczacz powietrza, zmiękczacz wody czy jakikolwiek inny produkt ze sklepu GoodAIR nie musisz płacić od razu. Tak! Jest to możliwe z racji naszej bogatej oferty płatności odroczonych. Możesz zdecydować się na raty 0%, leasing czy płatność po 30 dniach od daty zakupu w ratach, które sam wybierzesz! Sprawdź sam i przekonaj się jak bajecznie wygodne są zakupy w naszym sklepie! 

dowiedz sie wiecej