Najważniejsze informacje o produkcie
Obwód okna: 400 cm
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Ostatnio dostępny: 28.08.2023

Opis

Uszczelka do drzwi i okien AirLock 100 marki Trotec to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie do zastosowania z klimatyzatorami przenośnymi. Dopasowana jest do wszystkich stosowanych aktualnie konstrukcji okiennych, których obwód nie przekracza 400 cm. Wykonana została z przezroczystego materiału o dużej wytrzymałości, wodoodporności i niskim przewodnictwie ciepła. Ponieważ uniemożliwia przedostanie się do wnętrza gorącego powietrza, pozwala na oszczędność energii, a w związku z tym koszt jej zakupy bardzo szybko się zwraca.

Ochrona przed ciepłem i insektami

AirLock 100 eliminuje problem szczeliny pomiędzy oknem a ścianą, uniemożliwiając wpływ gorącego powietrza do pomieszczenia. Jednocześnie pełni rolę swoistej zapory dla wszelkich insektów z zewnątrz, co stanowi dodatkowy atut podczas upalnych, letnich wieczorów. Już nie musisz bać się o to, że włączając światło przy otwartym oknie wpuścisz do domu chmarę komarów.

uszczelka AirLock 100 okienna

uszczelka AirLock 100 okienna

Łatwy montaż i użytkowanie

W materiale uszczelniającym, założonym na oknie, znajduje się otwór dla węża odprowadzającego ciepłe powietrze. Montaż uszczelki jest banalnie prosty, a po wyjęciu rury można bez problemu zamknąć okno, bez konieczności jej demontażu. Materiał, z którego została zamontowana jest wodoodporny, a przez to zmywalny i nieprzepuszczający wody do wewnątrz pomieszczenia.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Typ produktu: Akcesoria
  Obwód okna 400 cm
AirLock 100 uszczelka okienna
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 74,95zł 179,95zł